Договір складського зберігання

Завантажень: 211

Оцінок 7

Рейтинг 5

Безкоштовно

Завантажити
!

Завантажуйте готовий зразок договору складського зберігання в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір складського зберігання завжди вимагає, щоб однією із сторін договору був товарний склад. Чинним законодавством України визначено, що товарний склад — це організація, яка зберігає товар та надає послуги, пов'язані зі зберіганням, на засадах підприємницької діяльності. Тобто договір складського зберігання передбачає особливий суб’єктний склад і не будь-яка юридична особа підпадає під категорію «товарний склад». Тому під час укладення даного виду договору потрібно звернути на це увагу.

За шаблонним договором товарний склад зобов'язується за плату зберігати товар, переданий йому поклажодавцем, і повернути цей товар поклажедавцеві у схоронності. Докладний перелік майна, що передається на зберігання, його кількість і оцінка мають бути визначені в складських документах, що видаються товарним складом поклажодавцеві безпосередньо після передання товару на зберігання (подвійне складське свідоцтво).

Договір складського зберігання укладається у письмовій формі.

Товар, прийнятий на зберігання за подвійним складським свідоцтвом, може бути предметом застави протягом строку зберігання шляхом застави відповідного свідоцтва. Володілець складського та заставного свідоцтва має право розпоряджатися товаром, що зберігається на складі, у повному обсязі. Володілець лише складського свідоцтва має право розпоряджатися товаром, але не може взяти його зі складу до погашення кредиту, виданого за заставним свідоцтвом. Володілець лише заставного свідоцтва має право застави на товар на суму виданого за заставним свідоцтвом кредиту та відсотків за ним. У разі застави майна про це робиться відмітка на складському свідоцтві.

Договір складського зберігання складається з 6 розділів:

  1. Загальні положення;
  2. Права та обов’язки сторін;
  3. Розміри плати за зберігання та порядок її сплати;
  4. Вирішення спорів;
  5. Прикінцеві положення;
  6. Місцезнаходження і реквізити сторін.

Шаблонний договір складського зберігання містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком