Договір про влаштування системи обігріву даху

Завантажень: 236

Оцінок 4

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про влаштування системи обігріву даху в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

 

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Найбільш частою причиною пошкодження дахів, а саме покрівлі, кабелів є обмерзання. Це трапляється через обмерзання труб льодом, як наслідок осадові води стікають не по водостічній системі, а іншими шляхами, що призводить до протікань та руйнує дах. Система обігріву даху не дає трубам закрижаніти, і тим самим попереджує протікання та інші проблеми, що можуть виникнути.

Навіщо потрібно укладати договір?

Оскільки влаштування системи обігріву даху є досить складним та недешевим завданням, необхідним є підписання договору, щоб по-перше, убезпечити себе від небажаних ситуацій, а по-друге, конкретизувати потрібні вимоги надання послуг за договором.

Договір про влаштування системи обігріву даху можна легко завантажити у маркетплейсі договорів, адже, проаналізувавши чинне законодавство та приклади судової практики, юристи компанії theDoc. створили шаблон такої угоди.

Про що йдеться у даному договорі?

Взагалі такий договір являє собою угоду між замовником і підрядником (той хто забезпечує влаштування системи обігріву), за якою сторони домовляються про співпрацю, а саме підрядник бере на себе обов’язок якісно виконати свою роботу, а замовник – прийняти та оплатити її.

Перевагою нашого договору є наявність у ньому особливої умови -  шаблон передбачає гарантію підрядника на свої роботи. Це означає, що змонтовані конструкції повинні досягнути показників, які визначені у проектній документації. Така гарантія забезпечує якісне виконання робіт, і спокій замовника, адже йому не доведеться хвилюватися, що система обігріву зламається через тиждень.

Щодо структури, то договір містить преамбулу та 15 розділів. Пройдемося по деяких з них та звернемо увагу на важливі положення.

Почнемо з третього розділу «Матеріали», в якому фіксується, що підрядник здійснює роботу, використовуючи власні матеріали. Також він зобов’язаний перевірити придатність всіх матеріалів перед початком їх використання, оскільки всі матеріали повинні бути нові, мати відповідні сертифікати якості, а також відповідати встановленим стандартам. Тобто замовник не повинен займатися питанням купівлі матеріалів чи якості, оскільки це завдання повністю покладається на підрядника.

Щодо 4 розділу  «Права та обов’язки замовника», то, окрім стандартних прав, цією частиною закріплено, що замовник має право:

 1. Відмовлятися від приймання роботи за умови виявлення недоліків.
 2. Вимагати виправлення недоліків на безоплатній основі, що були спричинені внаслідок допущених підрядником порушень (договір також дозволяє усунути ці недоліки власними силами).
 3. Достроково відмовитися в односторонньому порядку від договору, за умови оплати підряднику тої частини робіт, яка була виконана.

Питання конфіденційності порушується у 9 розділі  «Комерційна таємниця і конфіденційна інформація». Особливістю, яка виділяє цей розділ серед розділів, які стосуються нерозголошення інформації,  в інших договорах є те, що в даній частині договору чітко пояснюється, як слід розуміти поняття «комерційна таємниця» та «комерційна інформація». Також слід зазначити певний виняток: передача відповідної інформації правоохоронним, чи податковим  органам в обсязі, який вони запитують, НЕ вважається розголошенням комерційної таємниці.

Досить цікавим є положення, що міститься у 10 розділі «Відповідальність сторін». А саме, зразком договору передбачена притягнення до відповідальності  підрядника, якщо він затримує терміни здачі об’єкту в експлуатацію.

Окрім розглянутих розділів, у договорі містяться:

 1. Предмет договору
 2. Взаємини сторін
 3. Права й обов’язки підрядника
 4. Здача-прийняття робіт
 5. Порядок розгляду спорів
 6. Додаткові умови
 7. Строк дії договору
 8. Реквізити сторін

Щодо строків, то договором зазначено що, підрядник приступає до виконання робіт з моменту підписання договору. Крім того, сторони зобов’язані вказати конкретну дату, коли роботи повинні бути виконані. 

Договір про влаштування системи обігріву даху можна завантажити за допомогою сайту готових договорів theDoc. Також за бажанням до шаблону договору можна внести зміни або доповнення. Окрім цього, завжди можна звернутися до юристів компанії та створити персоналізований документ спільно з фахівцями theDoc., якщо клієнт має сумнів щодо законодавчого врегулювання певних індивідуальних моментів.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком