Договір про надання послуг (максимальний захист)

Завантажень: 749

Оцінок 10

Рейтинг 5

Ціна: 99 UAH

!

Договір про надання послуг (максимальний захист) являється не просто шаблоном, а практичним результатом захисту вашого бізнесу. 

Команда theDoc. за весь час роботи із договорами зустрічала багато різноманітних ситуацій, де одна зі сторін намагалася знайти той самий пункт, завдяки якому можна було б уникнути юридичної відповідальності.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір про надання послуг є одним із найпоширеніших договорів. Це не випадково, оскільки варіантів такого договору може бути безліч. Доказом слугує наш сервіс theDoc., який містить понад 100 готових договорів послуг. Однак, як би не старались наші юристи, є ще багато видів договорів, які потрібно розробити. Саме тому юристи theDoc. розробили загальний (шаблонний) договір про надання послуг, який підходить на всі випадки життя.

За зразком договору про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов'язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов'язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором. Формулювання «споживається в процесі вчинення дії або здійснення певної діяльності» не повинно вас лякати, оскільки це одна із ознак договору послуг. Наприклад, коли надаються аудиторські послуги, то вони надаються в процесі підготовки аудиторського висновку, а не після отримання готового документу.

Сторонами в цьому договорі є виконавець та замовник.

Договір про надання послуг складається з 7 розділів:

  1. Предмет договору;
  2. Відомості про послуги;
  3. Ціна та умови договору;
  4. Обов'язки сторін;
  5. Відповідальність сторін та вирішення спорів;
  6. Строк дії договору та інші умови;
  7. Місцезнаходження та реквізити сторін.

Шаблонний договір про надання послуг передбачає, що сторони несуть відповідальність в рамках договору та чинного законодавства України. Порушенням договору вважається його невиконання або неналежне виконання, тобто виконання угоди з порушенням умов, які в ній зафіксовані. Сторони не несуть відповідальність за порушення своїх зобов’язань за договором, якщо воно сталося не з їх вини. Сторона вважається не винуватою, якщо вона доведе, що вжила всіх залежних від неї заходів для належного виконання зобов’язання.

Зразок договору про надання послуг передбачає відповідальність замовника в разі недотримання строків оплати. У даному випадку замовник повинен сплатити виконавцю пеню у розмірі подвійної облікової ставки НБУ, що діяла на момент прострочення, за кожний день прострочення. У разі прострочення платежу на строк більше 10 календарних днів, крім пені замовник сплачує на користь виконавця штраф у розмірі 20% простроченої суми.  

Шаблонний договір про надання послуг містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Поліграфія "Гамма" 19.02.2022 17:27
супер договор, спасибо !
Ilona Bikova 14.10.2021 08:49
спасибо за такой сайт.Вы молодцы!
Сергій Коуч 01.10.2021 14:38
Воно того варте ! Думав знайду безкоштовний, але тільки час потратив! Рекомендую !!!
Вероніка Кубівська 26.09.2021 15:19
Спасибо за предоставленный образец договора, очень удобно
Колісніченко Галина 15.09.2021 14:56
ЩИРО ДЯКУЮ ЗА ВАШУ ПРАЦЮ. ДОГОВІР ВИЯВИВСЯ КОРИСНИМ. АКТУАЛЬНИМ І ПРОФЕСІЙНО СКЛАДЕНИМ.. ТВОРЧИХ ДОРОБОК ВАШІЙ КОМАНДІ ТА УСПІХІВ В ПОДАЛЬШІЙ РОБОТІ.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком