Договір про розробку стратегії розвитку

Завантажень: 119

Оцінок 4

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про розробку стратегії розвитку в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором про розробку стратегії розвитку замовник доручає, а виконавець бере на себе зобов’язання надати послуги з розробки стратегії розвитку.

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 2 сторінки.

Довідково: виконавець повинен надати послугу особисто. Виконавець має право покласти виконання договору на іншу особу, залишаючись відповідальним в повному обсязі перед замовником за порушення договору. Строк договору про надання послуг встановлюється за домовленістю сторін, якщо інше не встановлено законом.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком