Договір про надання послуги конференц-сервісу

Завантажень: 191

Оцінок 4

Рейтинг 5

Ціна: 99 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуги конференц-сервісу в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором про надання послуг конференц-сервісу виконавець зобов’язується надати замовнику послуги конференц-сервісу, що включають користування конференц-залами, організацію харчування та перевезення учасників заходів з навчання та розвитку (конференції, семінари, презентації, ділові зустрічі, урочисті заходи), у відповідності до вимог договору, а замовник зобов’язується прийняти і оплатити такі послуги в порядку і на умовах визначених договором.

Предмет: послуги конференц-сервісу.

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 8 сторінок.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком