Договір про надання послуг з розробки компонентів програмного забезпечення, діяльності із керування комп'ютерним устаткуванням, вивчення програмування

Завантажень: 271

Ціна: 1790 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з розробки компонентів програмного забезпечення, діяльності із керування комп'ютерним устаткуванням, вивчення програмування в один клік.  Договір гарантує експертний захист обох сторін. Важливо! Договір повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога з заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

За договором виконавець надає замовнику інформаційні та консультаційні послуги, а саме: здійснює підготовку та організаційну підтримку замовнику з питань розробки компонентів програмного забезпечення, діяльності із керування комп'ютерним устаткованням, вивчення програмування, а замовник зобов'язується прийняти ці послуги, оплатити їх та виконати інші умови договору.

Предмет: послуги з розробки компонентів програмного забезпечення, діяльності із керування комп'ютерним устаткуванням, вивчення програмування.

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 11 сторінок.

Структура договору:

- визначення термінів;
- предмет договору;
- ціна договору;
- термін дії договору;
- порядок надання послуг;
- інші права та обов'язки сторін;
- застосовне право та вирішення спорів;
- право інтелектуальної власності;
- комерційна таємниця та конфіденційність; 
- відповідальність сторін після переходу на основний етап;
- додаткова відповідальність сторін після переходу на основний етап;
- інша відповідальність сторін після переходу на основний етап;
- інші положення договору;
- юридичні адреси та банківські реквізити сторін. 

 

Переваги договорів theDoc: 

  Договір TheDoc. Договори на просторі Інтернету (безкоштовні або конструктори договорів)
Пошук потрібного договору  В один клік, менше 2 хвилин, діє система "розумного пошуку".

Від декількох годин до декількох днів  
(більше 100 кліків за годину).

Експертність та гарантії захисту Гарантуємо юридичний захист обох сторін. Надаємо експертний супровід протягом всієї співпраці. Лотерея, в більшості договори не гарантують юридичного захисту навіть для однієї зі сторін.
Актуальність договору  Все згідно останніх змін чинного  законодавства України 2021 року. Більшість договорів базуються на  законодавстві України 2000-х.
Наповненість договору  Готовий договір містить усі необхідні пункти  та підпункти, акти, додатки. Після внесення  реквізитів - повністю готовий до підписання. Більшість договорів не містять необхідних пунктів, актів та інших додатків. Такі договори не дозволять в майбутньому захистити права та інтереси сторін!
Ціна договору  Від 28 грн до 3000 грн, що залежить від виду та складності договору.

1) Безкоштовно

2) З юристом від 500 грн за 60 хв роботи  ( від 2000 грн за стандартний договір).

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком