Договір про надання послуг з розробки компонентів програмного забезпечення, діяльності із керування комп'ютерним устаткуванням, вивчення програмування

Завантажень: 271

Оцінок 12

Рейтинг 5

Ціна: 2400 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з розробки компонентів програмного забезпечення, діяльності із керування комп'ютерним устаткуванням, вивчення програмування в один клік.  Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога з заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір про надання послуг з розробки компонентів програмного забезпечення, діяльності із керування комп'ютерним устаткуванням, вивчення програмування - це різновид договору послуг, який поширюється на сферу ІТ-індустрії.

За цим шаблонним договором виконавець надає замовнику інформаційні та консультаційні послуги, а саме:

 1. здійснює підготовку та організаційну підтримку замовника з питань розробки компонентів програмного забезпечення, діяльності із керування комп'ютерним устаткуванням;
 2. вивчення програмування.

Тобто виконавець зобов’язаний надати послуги навчання. В свою чергу замовник зобов'язується прийняти ці послуги, оплатити їх та виконати інші умови договору. Плюс до цього, підписуючи даний договір замовник бере на себе зобов’язання використовувати отримані послуги для потреб підприємницької діяльності та/або для виконанням ним обов’язків найманого працівника перед третіми особами в галузі інформаційних технологій. Відповідно, цей договір не є договором споживання.

Структура договору про надання послуг з розробки компонентів програмного забезпечення, діяльності із керування комп'ютерним устаткуванням, вивчення програмування:

 1. визначення термінів;
 2. предмет договору;
 3. ціна договору;
 4. термін дії договору;
 5. порядок надання послуг;
 6. інші права та обов'язки сторін;
 7. застосовне право та вирішення спорів;
 8. право інтелектуальної власності;
 9. комерційна таємниця та конфіденційність; 
 10. відповідальність сторін після переходу на основний етап;
 11. додаткова відповідальність сторін після переходу на основний етап;
 12. інша відповідальність сторін після переходу на основний етап;
 13. інші положення договору;
 14. юридичні адреси та банківські реквізити сторін. 

Договір складається з 12 розділів. Перший розділ присвячений тлумаченню понять договору. В основному тексті договору особливу увагу приділено порядку надання послуг та ціні договору.

Надання послуг за договором поділено на три етапи:

 1. підготовчий етап (надання початкових знань та навичок щодо розробки компонентів програмного забезпечення);
 2. основний етап (розробка компонентів програмного забезпечення, ознайомлення з навичками консультування з питань розробки програмного забезпечення, а також підвищення рівня кваліфікації, знань та навичок замовника в сфері ІТ-індустрії).
 3. післяосновний етап (настає після завершення основного етапу та триває до закінчення терміну дії договору).

Перехід з одного етапу на інший може бути засвідчений актом приймання-передачі. Також договір передбачає можливість підтвердити надання послуг на основному етапі декількома актами, які готуються періодично протягом основного етапу.

Оплата за надані послуги за даним договором здійснюється виконавцю за умови, якщо замовник перейшов на основний етап. Якщо замовник переходить на основний етап, то лише в цьому випадку в нього виникають зобов’язання сплатити вартість послуг у повному розмірі (не одним платежем, а згідно порядку оплати), незалежно від того скільки часу він отримував послуги від виконавця. Після переходу на основний етап замовник додатково повинен оплатити виконавцю одноразову виплату, ця виплата є додатковим підтвердженням, що замовника все влаштовує та він приймає послуги, що надаються на основному етапі. Оплата послуг здійснюється в національній валюті України в безготівковій формі. Крім того договір передбачає умови, за яких послуги замовником не сплачуються взагалі. Пам’ятаємо, у разі відсутності в договорі чіткого урегулювання якоїсь ситуації, сторони повинні керуватись чинним законодавством України.

Окрему увагу приділено 11 розділу «Відповідальність сторін». Договір містить детально прописану відповідальність замовника після переходу на основний етап, однак під час перебування замовника на підготовчому етапі - жодних штрафів та виплат не передбачено. 

Цей шаблонний договір містить і ряд іншим моментів, які ми технічно не можемо описати в даному описі. Однак, за бажанням ви маєте змогу ознайомитись з повним текстом договору на нашому сайті.

Якщо у Вас є необхідність створення договору "під ключ", Ви завжди можете звернутись до наших спеціалістів за допомогою на сторінці створення договорів.

Переваги договорів theDoc: 

  Договір TheDoc. Договори на просторі Інтернету (безкоштовні або конструктори договорів)
Пошук потрібного договору  В один клік, менше 2 хвилин, діє система "розумного пошуку".

Від декількох годин до декількох днів  
(більше 100 кліків за годину).

Експертність та гарантії захисту Гарантуємо юридичний захист обох сторін. Надаємо експертний супровід протягом всієї співпраці. Лотерея, в більшості договори не гарантують юридичного захисту навіть для однієї зі сторін.
Актуальність договору  Все згідно останніх змін чинного  законодавства України 2021 року. Більшість договорів базуються на  законодавстві України 2000-х.
Наповненість договору  Готовий договір містить усі необхідні пункти  та підпункти, акти, додатки. Після внесення  реквізитів - повністю готовий до підписання. Більшість договорів не містять необхідних пунктів, актів та інших додатків. Такі договори не дозволять в майбутньому захистити права та інтереси сторін!
Ціна договору  Від 28 грн до 3000 грн, що залежить від виду та складності договору.

1) Безкоштовно

2) З юристом від 500 грн за 60 хв роботи  ( від 2000 грн за стандартний договір).

Відгуки / Коментарі

Анатолій Шаповал 25.04.2022 13:34
Чудовий договір ! Всі пункти реально пропрацьовані ! Дякую !
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком