Договір про надання послуг з комп’ютерного програмування

Завантажень: 224

Оцінок 6

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з комп'ютерного програмування в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Специфіка договору про надання послуг комп’ютерного програмування полягає в тому, що дана угода містить елементи договору про надання послуг та договору про передання виключних майнових прав інтелектуальної власності. Пояснення цьому дуже просте: будь-який результат комп’ютерного програмування — це об’єкт інтелектуальної власності, а тому потрібно визначитись хто буде його власником після виконання договору, тому що передача програмного продукту не означає відчуження авторського права.

Для уникнення спору в майбутньому пропонуємо у тексті договору визначити обсяг прав, що передаються замовнику на програмний продукт як об'єкт інтелектуального права. Саме тому шаблонний договір про надання послуг комп’ютерного програмування передбачає, що виключні майнові права на створений веб-сайт набуває замовник. Тобто по завершенню договору замовник стає власником об’єкту інтелектуальної власності (веб-сайту).

За зразком договору про надання послуг комп’ютерного програмування виконавець надає, а замовник приймає та сплачує  послуги з комп’ютерного програмування, а саме послуги із створення веб-сайту згідно технічного завдання, в тому числі розробки структури, контенту та системи команд, необхідних для належного функціонування веб-сайту відповідно до технічного завдання, а також системи пошуку та фільтрації інформації на сайті. З предмету договору видно, що в основою для виконання угоди є технічне завдання, яке по суті і фіксує всі основні вимоги до послуг.

Технічне завдання затверджується замовником та викладене у додатку № 1 до шаблонного договору. Договір передбачає право замовника вносити зміни до технічного завдання (в тому числі дизайн-макету сайту), але не більше одного разу протягом дії договору. Сторони в тексті договору повинні зафіксувати час, протягом якого виконавець повинен виконати договір та строк надання послуг за договором.

Щодо вартості послуг, то вона визначена в гривні з еквівалентом до долару США. Порядок оплати послуг розбито на два етапи:

  1. Оплата здійснюється після підписання договору;
  2. Оплата здійснюється після підписання акту приймання-передачі.

При цьому решта платежу здійснюється за умови надання виконавцем замовнику всіх кодів, паролів, ключів, програмного забезпечення тощо необхідних для належного інформаційного та технічного обслуговування веб-сайту. Відповідні дані мають бути записані на належні носії інформації (оптичні та/або інші).

Крім цього, шаблонним договором передбачена можливість коригування сум платежу у разі збільшення офіційного курсу НБУ долару США до гривні на день здійснення замовником оплати, у порівнянні з офіційним курсом НБУ долару США до гривні на день підписання договору. Під час підписання договору вам потрібно звернути на це увагу.

Шаблонний договір про надання послуг з комп’ютерного програмування містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком