Договір про надання послуг з розміщення інформації на веб-вузлах та пов’язаної з ним

Завантажень: 223

Оцінок 4

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з розміщення інформації на веб-вузлах та пов'язаної з ним в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором виконавець надає послуги з розміщення інформації на веб-вузлах Google Україна (Google Ads) в обсязі і на умовах, визначених договором, а замовник приймає та оплачує вказані послуги виконавця.

Предмет: послуги з розміщення інформації на веб-вузлах та пов’язаної з ним.

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 4 сторінки.

Довідково: виконавець зобов’язується провести рекламну компанію, під якою слід розуміти надання послуг з розміщення інформації на веб-вузлах в пошукових системах мережі Інтернет від імені, за рахунок та в інтересах замовника. Період та умови проведення рекламної компанії сторони визначають в договорі.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком