Договір про надання послуг з прибирання офісних приміщень

Завантажень: 21

Оцінок 5

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з прибирання офісних приміщень в один клік

Все що потрібно зробити для того, щоб договір про надання послуг з прибирання офісних приміщень став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору про надання послуг з прибирання офісних приміщень. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір про надання послуг з прибирання приміщень – це угода між замовником та виконавцем, за якою виконавець зобов’язується здійснювати прибирання, а замовник повинен оплатити його.

Юристи компанії theDoc. проаналізували чинне законодавство України та приклади судової практики, створили зразок Договору про надання послуг з прибирання приміщень, який можна завантажити в один клік.  

Договір складається з преамбули, 12 розділів та додатків. Основний текст договору описує такі моменти:

  1. Предмет договору;
  2. Якість послуг, що зазначає обов’язок виконавця здійснювати прибирання відповідно до вимог замовника;
  3. Порядок здійснення оплати, який визначає складові вартості послуг та процедуру розрахунку;
  4. Права та обов’язки сторін, що зазначає зобов’язання замовника і виконавця;
  5. Відповідальність сторін, де чітко прописана система штрафів, наявність пені тощо;
  6. Обставини непереборної сили (форс-мажор), що дозволяє передбачити настання нестандартних ситуацій та шляхи їх вирішення.
  7. Вирішення спорів, де розписана процедура щодо вирішення конфліктних, неоднозначних питань, які неможливо врегулювати договором;
  8. Інші умови, тощо.

Досить важливим є розділ договору під назвою «Права та обов’язки сторін», саме цією частиною здійснюється розмежування зобов’язань. Наприклад, замовник має право на контроль та нагляд за якістю надання послуг, а виконавець в свою чергу – своєчасно отримувати оплату за послуги. Також в даному розділі є положення, що передбачає можливість дострокового розірвання договору в односторонньому порядку зі сторони замовника, якщо виконавець не виконує належним чином свої договірні зобов’язання.

Також варто звернути увагу на розділ «Обставини непереборної сили (форс-мажор)». Тут міститься чіткий перелік ситуацій, за наявності яких сторони можуть звільнитись від відповідальності.

Одним з додатків до договору є технічне завдання, яке деталізовано переліком послуг з прибирання офісних приміщень та в якому зазначається орієнтовний перелік об’єктів обслуговування.

Слід зазначити, що специфіка цього договору полягає в тому, що він розрахований на прибирання виключно офісних приміщень.

Щодо фінансового аспекту, то за даним договором, крім вартості послуг, загальна вартість включає в себе також і вартість матеріальних ресурсів, таких як необхідний інвентар, миючі та дезінфекційні засоби, окрім пакетів для сміття тощо. Даний договір передбачає можливість зміни ціни за взаємною згодою сторін. Стосовно порядку оплати, то спочатку сторони укладають акт приймання-передачі наданих послуг, замовник отримує оригінал рахунку, і після цього вже відбувається розрахунок.

Якщо виконавець є платником податків на додану вартість, то договір містить положення щодо порядку реєстрації податкової накладної.

Згідно із договором послуги повинні відповідати санітарним та гігієнічним нормам, що регулюється відповідними нормативно-правовими актами. Таким чином замовник має право не підписувати акт приймання-передачі наданих послуг та не здійснювати оплату у випадку, якщо послуга була надана неякісно.

Щоб уникнути непорозумінь, надання послуг відбувається згідно технічного завдання. Яке готується на підставі письмової заявки замовника. Договір визначає місце надання послуг та графік надання послуг. Таким чином договором деталізується які саме послуги, де і як часто має надавати виконавець.

Для здійснення безпечної співпраці між замовником і виконавцем, договір містить перелік правопорушень та передбачає за них штрафні санкції. Наприклад, у разі виявлення недоліків, дефектів наданих послуг або не усунення їх протягом вказаного строку, виконавець за вимогою замовника сплачує штраф. Також у разі порушення строків виконання послуг, виконавець зобов’язаний сплатити замовнику пеню за кожен день прострочення.

Договір про надання послуг з прибирання приміщень можна придбати на сайті готових договорів theDoc., у разі необхідності до шаблону договору можна внести певні зміни або доповнення. Якщо клієнт має сумнів щодо законодавчого врегулювання певних індивідуальних моментів, він може звернутися до фахівців компанії та створити персоналізований документ спільно з юристами theDoc., щоб убезпечити себе від можливих ризиків.

Якщо у Вас є необхідність створення договору "під ключ", Ви завжди можете звернутись до наших спеціалістів за допомогою на сторінці створення договорів.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком