Договір про надання клінінгових послуг на системній основі (для офісу)

Завантажень: 215

Оцінок 5

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання клінінгових послуг на системній основі (для офісу) в один клік.  Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога з заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Наявністю штатного працівника для прибиранням офісів зараз нікого не здівуєш, а от залучення замість штатного працівника клінінгових компаній це щось нове. Уявімо ситуацію, що компанії не потрібне системне прибирання офісу, а лише 1-2 рази на тиждень. За таких умов тримати в штаті працівника стає економічно невиправдано. Саме тому в нагоді стає співпраця з клінінговими компанія.

За договором про надання клінінгових послуг на системній основі (для офісу) виконавець зобов’язується надати послуги з прибирання приміщень, а замовник зобов’язується прийняти надані виконавцем послуги й оплатити на умовах договору. Здається, звичайна договірна конструкція, однак взаємовідносини між споживачем (замовником) та клінінговою компанією мають певні особливості.

По-перше, оцінка чистоти має суб’єктивних характер, а тому договір має містити максимальну деталізацію з приводу порядку та способу прибирання, а також вимог до прибраних поверхонь. По-друге, сторонам договору потрібно домовитись про умови надання послуг. Мається на увазі, які технічні і миючі (дезинфекційні) засобами буть використовуватись, хто несе відповідальність за їх якість.

Шаблонний договір містить умову, що послуги надаються виконавцем відповідно до вимог санітарних норм та правил утримання приміщень з гарантійними обов’язками згідно з нормативно-технічною документацією на кожний вид послуг. Плюс до цього, виконавець зобов’язаний забезпечити перевезення працівників та обладнання, зберігання технічних і миючих (дезинфекційних) засобів за власний рахунок.

Структура договору про надання клінінгових послуг на системній основі (для офісу) складається з 12 розділів:

 1. Предмет договору;
 2. Вартість договору;
 3. Порядок розрахунків;
 4. Умови надання послуг;
 5. Порядок здачі-приймання послуг;
 6. Права та обов'язки сторін;
 7. Відповідальність сторін;
 8. Порядок розв'язання спорів;
 9. Форс-мажор;
 10. Строк дії договору;
 11. Інші умови;
 12. Реквізити сторін.

Додаток до договору: порядок та спосіб прибирання, а також вимоги до прибраних поверхонь. 

За договором про надання клінінгових послуг на системній основі виконавець (клінінгова компанія) зобов’язаний надати наступні послуги:

 • забезпечувати регулярність та якість наданих послуг;
 • забезпечити використання безпечних хімічних та миючих матеріалів та засобів;
 • забезпечити відшкодування збитку, пов’язаного із псуванням або втратою майна замовника, що перебуває в місцях надання послуг, нанесеного з вини працівників виконавця, у визначеному чинним законодавством України порядку;
 • забезпечити своєчасну комплектацію санітарно-технічного устаткування засобами особистої гігієни (паперові рушники, туалетний папір, рідке мило, тощо) в сантехнічних приміщеннях замовника;
 • забезпечити своєчасну доставку, необхідних для надання послуг обладнання, інвентарю, хімічних та миючих матеріалів та засобів;
 • забезпечити своєчасну доставку працівників виконавця до місця надання послуг;
 • у разі виникнення обставин, що перешкоджають наданню послуг, негайно повідомляти про це замовника та узгоджувати з ним умови надання послуг субпідрядними організаціями.

Це лише частина тих обов’язків, яка передбачена в зразку договору про надання клінінгових послуг на системній основі. Там де є обов’язки, має бути передбачена відповідальність. Договір містить положення, за яким виконавець несе повну матеріальну відповідальність за будь-які дії, що тягнуть за собою втрату чи псування майна замовника. Додатково клінінгова компанія виплачує замовнику штраф у разі порушення умов договору щодо якості послуг.

Пам’ятайте, договір як конструктор, його можна побудувати по-різному. Якщо виникла необхідність створення договору "під ключ", ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком