Договір про надання послуг з озеленення території

Завантажень: 282

Оцінок 4

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з озеленення теріторії  в один клік.  Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога з заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором виконавець зобов'язується за завданням замовника здійснювати послуги щодо благоустрою території (догляд за квітниками, зеленими насадженнями, викошування газонів, садіння квітів, тощо) на території або за визначеною адресою в порядку та на умовах, визначених договором, а замовник зобов'язується прийняти і оплатити за виконану послугу, визначену у специфікації, що додається до договору та є невід'ємною частиною.

Предмет: озеленення території.

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 4 сторінки. Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком