Договір про надання послуг щодо виробництва сільськогосподарської продукції

Завантажень: 45

Оцінок 4

Рейтинг 5

Ціна: 99 UAH

!

Загружайте готовый образец договора о предоставление услуг по производству сельскохозяйственной продукции в один клик. Договор гарантирует экспертную защиту обеих сторон. 
 
Все что нужно сделать для того, чтобы договор стал действительным - заполнить индивидуальные реквизиты. Если Вам необходима помощь с заполнением реквизитов обращайтесь за помощью к нашему юристу в Телеграмм
 
Сразу после оплаты Вы получаете доступ к скачиванию договора. Благодаря удобной платежной системе покупка договора осуществляется в пару кликов. 
 
Формат скачивания: Документ Word. После скачивания в формате Word Вы можете самостоятельно заполнить реквизиты и распечатать договор. 

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За шаблонним договором про надання послуг щодо виробництва сільськогосподарської продукції виконавець зобов’язується надати послуги замовникові послуги, які пов'язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (вирощування врожаю), а замовник — прийняти і оплатити такі послуги.

Договір про надання послуг щодо виробництва сільськогосподарської продукції складається з 12 розділів:

 1. Предмет договору;
 2. Якість робіт, товарів, послуг;
 3. Ціна договору;
 4. Порядок здійснення розрахунків;
 5. Порядок надання послуг;
 6. Права та обов’язки сторін;
 7. Відповідальність сторін;
 8. Вирішення спорів;
 9. Строк дії договору;
 10. Інше;
 11. Строк дії договору;
 12. Місцезнаходження та банківські реквізити сторін.

Додатки: (1) технічна специфікація, (2) специфікація.

Виконавець за цим шаблоном договором має наступні обов’язки:

 • забезпечити надання послуг у строки, встановленим договором.
 • забезпечити надання послуг якість яких відповідає умовам, встановленим договором.
 • виростити врожай сільськогосподарських культур врожайність яких буде не менш ніж середня врожайність в  районі і області, яка вказується сторонами у договорі. В разі якщо врожайність вирощених сільськогосподарських культур буде меншою ніж середня врожайність вирощених сільськогосподарських культур, виставити рахунок для оплати замовником за надані послуги з вирощування відповідної сільськогосподарської культури із сумою до оплати, зменшеною пропорційно до відсотків зменшення врожайності такої культури.  

У разі порушення умов договору - передбачена відповідальність виконавця. Так, за  затримку надання послуг в межах строків, встановлених шаблоном договору, замовник застосовує до виконавця штрафні санкції не нижче облікової ставки НБУ, встановленої на період за якій нараховується штраф, за кожен день затримки надання послуг. Або у разі отримання врожайності сільськогосподарських культур (у заліковій вазі) меншої, аніж середня врожайність по району та області, яка визначена у договорі, з відповідної культури, сума оплати за надані послуги зменшується пропорційно до відсотків зменшення врожайності. Середня врожайність культур визначається за офіційною інформацією.

Отже, цей зразок договору про надання послуг щодо виробництва сільськогосподарської продукції направлений на стимулювання виконавця не просто належним чином виконати умови угоди, але й досягнути попередньо визначених сторонами результатів по урожайності.

Шаблонний договір про надання послуг щодо виробництва сільськогосподарської продукції містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком