Договір про надання послуг по пресуванню, тюкуванню, навантаженню, перевезенню соломи та сіна

Завантажень: 43

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг по пресуванню, тюкуванню, навантаженню, перевезенню соломи та сіна в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. Остання редакція 2021 року.

Важливо! Договір повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати договір.

За договором про надання послуг по пресуванню, тюкуванню, навантаженню, перевезенню соломи та сіна  виконавець зобов'язується за завданням та по заявкам замовника, виконати сільськогосподарські роботи, а саме послуги по пресуванню, тюкуванню, навантаженню, перевезенню соломи та сіна, в асортименті й кількості відповідно до специфікації, що є невід’ємною частиною договору, на пальному замовника, що визначені у  договорі на території полів замовника, а замовник зобов'язується прийняти та оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки та в порядку, що встановлені договором.

Сторони: Замовник та Виконавець.  

Кількість: 5 сторінок.

Структура договору:

- загальні положення;
- порядок виконання робіт;
- права та обов'язки сторін;
- порядок розрахунків; 
- обставини непереборної сили, вирішення спорів, дія договору;
- відповідальність сторін, місцезнаходження та реквізити.

Додаток: специфікація.

 

Переваги договорів theDoc.: 

  Договір TheDoc. Договори на просторі Інтернету (безкоштовні або конструктори договорів)
Пошук потрібного договору  В один клік, менше 2 хвилин, діє система "розумного пошуку".

Від декількох годин до декількох днів  
(більше 100 кліків за годину).

Експертність та гарантії захисту Гарантуємо юридичний захист обох сторін. Надаємо експертний супровід протягом всієї співпраці. Лотерея, в більшості договори не гарантують юридичного захисту навіть для однієї зі сторін.
Актуальність договору  Все згідно останніх змін чинного  законодавства України 2021 року. Більшість договорів базуються на  законодавстві України 2000-х.
Наповненість договору  Готовий договір містить усі необхідні пункти  та підпункти, акти, додатки. Після внесення  реквізитів - повністю готовий до підписання. Більшість договорів не містять необхідних пунктів, актів та інших додатків. Такі договори не дозволять в майбутньому захистити права та інтереси сторін!
Ціна договору  Від 28 грн до 3000 грн, що залежить від виду та складності договору.

1) Безкоштовно

2) З юристом від 500 грн за 60 хв роботи  ( від 2000 грн за стандартний договір).

 

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком