Договір про надання послуг по пресуванню, тюкуванню, навантаженню, перевезенню соломи та сіна

Завантажень: 43

Оцінок 4

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг по пресуванню, тюкуванню, навантаженню, перевезенню соломи та сіна в один клік.  

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором про надання послуг по пресуванню, тюкуванню, навантаженню, перевезенню соломи та сіна  виконавець зобов'язується за завданням та по заявкам замовника, виконати сільськогосподарські роботи, а саме послуги по пресуванню, тюкуванню, навантаженню, перевезенню соломи та сіна, в асортименті й кількості відповідно до специфікації, що є невід’ємною частиною договору, на пальному замовника, що визначені у  договорі на території полів замовника, а замовник зобов'язується прийняти та оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки та в порядку, що встановлені договором.

Сторони: Замовник та Виконавець.  

Кількість: 5 сторінок.

Структура договору:

- загальні положення;
- порядок виконання робіт;
- права та обов'язки сторін;
- порядок розрахунків; 
- обставини непереборної сили, вирішення спорів, дія договору;
- відповідальність сторін, місцезнаходження та реквізити.

Додаток: специфікація.

 

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком