Договір про надання послуг щодо стягнення заборгованості

Завантажень: 6

Оцінок 4

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг щодо стягнення заборгованості в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором про надання послуг щодо стягнення заборгованості замовник доручає виконавцеві надання послуг щодо стягнення заборгованості та зобов’язується прийняти послуги та оплатити їх, а виконавець зобов`язується за дорученням замовника, в межах та на умовах, визначених в договорі, виключно в інтересах замовника надати останньому послуги, спрямовані на зменшення та (або) погашення заборгованості боржників перед замовником.

Предмет: послуги щодо стягнення заборгованості.

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 8 сторінок. 

Додаток: реєстр боржників.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком