Договір про надання послуг щодо інтернаціоналізації

Завантажень: 245

Оцінок 5

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг щодо інтернаціоналізації в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором про надання послуг щодо інтернаціоналізації замовник доручає, а виконавець бере на себе обов'язки з проведення заходів із інтернаціоналізації ЗВО. 

Предмет: послуги щодо інтернаціоналізації.

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 2 сторінки.

Довідково: інтернаціоналізація - процес адаптації продукту до мовних і культурних особливостей регіону (регіонів), відмінного від того, в якому розроблявся продукт. Інтернаціоналізація направлена на адаптацію продукту для потенційного використання практично в будь-якому місці, тоді як локалізація — це додавання спеціальних функцій для використання в деякому визначеному регіоні.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком