Договір про надання послуг №2 (гарантія якості послуг)

Завантажень: 134

Оцінок 4

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг (гарантія якості послуг) в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір про надання послуг став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору про надання послуг. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір про надання послуг.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Цей шаблон договору відрізняється від інших тим, що передбачає гарантійний строк на надані послуги. На практиці ми частіше зустрічаємо надання гарантії на товар, однак є можливість також використовувати даний інструмент і для послуг. В даному зразку договору зафіксовано, що виконавець гарантує якість та надійність послуг, що надаються. А відповідно замовник у разі виявлення недоліків може звернутись до замовника для їх усунення.

Договір про надання послуг складається з 10 розділів:

  1. Загальні положення;
  2. Гарантійний строк;
  3. Повідомлення;
  4. Порядок розрахунків за договором;
  5. Відповідальність сторін за порушення договору;
  6. Форс-мажорні обставини;
  7. Строк дії договору;
  8. Прикінцеві положення
  9. Вирішення спорів;
  10. Реквізити сторін.

Якість послуг за зразком цього договору повинна відповідати діючим нормам в Україні. Шаблон договору передбачає розстрочку платежу, це означає, що замовник зобов’язаний оплатити послуги після підписання акту наданих послуг. Строк оплати визначається сторонами додатково.

Усі повідомлення, запити, вимоги або будь-яка інша кореспонденція за договором виконуються в письмовій формі українською мовою та доставляються кур’єром або поштовим відправленням та для зручності можуть дублюватися електронним зв’язком відповідній стороні за такими адресами. У випадку зміни реквізитів, зазначених у договорі, відповідна сторона зобов’язана повідомити їх іншій стороні. Сторона не несе відповідальності за виконання будь-якого обов’язку за реквізитами, що були змінені, але на момент такого виконання не були повідомлені такій стороні.

Шаблонний договір про надання послуг передбачає відповідальність замовника за несвоєчасну або неповну оплату послуг у вигляді штрафу (пені) на користь виконавця в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від вартості неоплачених послуг за кожний день прострочки. В свою чергу виконавець несе відповідальність у випадку ненадання послуг та сплачує замовнику пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від вартості ненаданих послуг за кожний день прострочки з дня оплати коштів.

Шаблонний договір про надання послуг містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком