Договір про надання інформаційно-консультаційних послуг в галузі енергетики

Завантажень: 3

Оцінок 6

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання інформаційно-консультаційних послуг в галузі енергетики в один клік

Все що потрібно зробити для того, щоб договір про надання інформаційно-консультаційних послуг в галузі енергетики став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору про надання інформаційно-консультаційних послуг в галузі енергетики. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

 Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Ні для кого не секрет, що на сьогодні велика кількість підприємств звертаються до інших компаній за окремими послугами, які не можуть надати штатні працівники. Галузь енергетики не є виключенням. Саме тому юристи theDoc. розробили шаблонний договір про надання інформаційно-консультаційних послуг в галузі енергетики.

Договір про надання інформаційно-консультаційних послуг в галузі енергетики складається з 10 розділів та має наступну структуру:

 1. предмет договору;
 2. зобов’язання сторін;
 3. порядок здачі та прийому послуг;
 4. порядок здійснення оплати;
 5. конфіденційність;
 6. відповідальність сторін;
 7. форс-мажор;
 8. вирішення спорів;
 9. заключні положення;
 10. місцезнаходження та банківські реквізити сторін.

За цим договором замовник доручає, а виконавець приймає на себе обов’язки з надання інформаційно-консультаційних послуг з питань загального управління, з технічних питань, з питань управління комерційною, фінансовою діяльністю підприємства замовника. У зв’язку з чим виконавець надає наступні послуги:

 • інформативно-консультативні послуги в галузі електроенергетики з питань управління виробництвом;
 • комплексного аналізу усіх видів діяльності підприємства;
 • розробки внутрішніх регламентів, положень та посадових інструкцій;
 • удосконалення концепції планування витрат та управління ними при здійсненні процесів виробництва та реалізації продукції;
 • розробки рекомендацій та нормативно-інструктивної документації з питань оплати праці;
 • організації роботи з економічного планування на підприємстві, направленого на організацію раціональної господарської діяльності, виявлення і використання резервів виробництва з метою досягнення найбільшої економічної ефективності.

Вищевказаний перелік послуг не є повним, а остаточна версія вказана у шаблонному договорі. Важлива деталь: договір передбачає обов’язок замовника відшкодувати виконавцю матеріальні витрати на відрядження співробітників. Тобто дана сума коштів не входить до абонентської плати (вартості послуг). Сама ж абонентська плата згідно договору сплачується замовником після підписання сторонами договору акту здачі-приймання робіт, але не раніше, ніж виконавець здійснить реєстрацію електронних податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних в строк та спосіб відповідно до діючого податкового законодавства. Тобто оплата за надані послуги прив’язується до настання двох подій: підписання акту та реєстрації податкової накладної.

Також договір передбачає накладення штрафних санкцій на виконавця у разі ненадання електронної податкової накладної, зареєстрованої в ЄРПН. За таких умов виконавець сплачує штраф в процентному відношенні від вартості комплексу робіт та послуг, документи на які надані несвоєчасно. Окрім відповідальності, шаблонний договір містить окремій розділ, який присвячений конфіденційності. Це означає, що сторони та/або їх працівники не мають права розголошувати або розкривати третім особам будь-яку інформацію, коментарі, відомості, письмові матеріали, записи або документи, які були підготовлені або отримані сторонами в процесі виконання договору, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

Договір про надання інформаційно-консультаційних послуг в галузі енергетики можна придбати на сайті готових договорів theDoc., у разі необхідності до шаблону договору можна внести певні зміни або доповнення. Для цього вам потрібно звернутися до юристів компанії за номером  097 355 10 55.

Якщо у Вас є необхідність створення договору "під ключ", Ви завжди можете звернутись до наших спеціалістів за допомогою на сторінці створення договорів.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком