Договір про надання інформаційно-консультаційних послуг №2 (з питань консультування щодо створення та розвитку мережі закладів швидкого харчування)

Завантажень: 121

Оцінок 5

Рейтинг 5

Ціна: 99 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання інформаційно-консультаційних послуг в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір про надання інформаційно-консультаційних послуг став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір про надання інформаційно-консультаційних послуг.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором про надання інформаційно-консультаційних послуг одна сторона (виконавець) зобов’язується за завданням другої сторони (замовника) надати інформаційно-консультаційні послуги, які споживаються в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов’язується оплатити виконавцеві зазначені послуги, якщо інше не встановлено договором.

Предмет: інформаційно-консультаційні послуги.

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 3 сторінки.

Довідково: інформаційно-консультаційні послуги - інтелектуальна, нематеріальна діяльність, результати якої не є фізично осяжними, у тому числі аудиторські, юридичні, консалтингові послуги, послуги, пов’язані з консультуванням, експертизою, оцінкою, підготовкою висновків і рекомендацій, послуги з навчання, підготовки спеціалістів.

Відгуки / Коментарі

Ельвіра К. 18.05.2022 10:07
Думала, що таких готових договорів не існує ) Дякую ! Всі пункти враховані !
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком