Договір про надання аутсорсингових послуг

Завантажень: 220

Ціна: 99 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання аутсорсингових послуг в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

За договором про надання аутсорсингових послуг виконавець зобов'язується за завданням замовника та відповідно до умов договору, надавати аутсорсингові послуги, що включають в себе комплекс складських та логістичних заходів, а замовник зобов'язується оплатити ці послуги на умовах та в порядку, визначених договором.

Предмет: аутсорсингових послуг.

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 3 сторінок. 

Довідково: договір аутсорсингу – це договір за яким одна сторона (замовник) делегує або зобов’язується делегувати на певний період часу свої повноваження з виконання певних функцій, видів діяльності або бізнес-процесів іншій сторонній компанії (аутсорсеру), яка має для цього необхідний кваліфікований персонал або має можливість більш кваліфіковано поставляти необхідні ресурси, а аутсорсер зобов’язується за плату надавати відповідні послуги протягом певного часу. Даний вид договору є новими для цивільного права та не має чіткого регулювання на законодавчому рівні.

Структура договору:

- предмет договору;
- вартість послуг та порядок розрахунку;
- конфіденційність;
- термін дії договору;
- інші умови;
- юридичні адреси та реквізити сторін. 

Переваги договорів theDoc: 

  Договір TheDoc. Договори на просторі Інтернету (безкоштовні або конструктори договорів)
Пошук потрібного договору  В один клік, менше 2 хвилин, діє система "розумного пошуку".

Від декількох годин до декількох днів  
(більше 100 кліків за годину).

Експертність та гарантії захисту Гарантуємо юридичний захист обох сторін. Надаємо експертний супровід протягом всієї співпраці. Лотерея, в більшості договори не гарантують юридичного захисту навіть для однієї зі сторін.
Актуальність договору  Все згідно останніх змін чинного  законодавства України 2021 року. Більшість договорів базуються на  законодавстві України 2000-х.
Наповненість договору  Готовий договір містить усі необхідні пункти  та підпункти, акти, додатки. Після внесення  реквізитів - повністю готовий до підписання. Більшість договорів не містять необхідних пунктів, актів та інших додатків. Такі договори не дозволять в майбутньому захистити права та інтереси сторін!
Ціна договору  Від 28 грн до 3000 грн, що залежить від виду та складності договору.

1) Безкоштовно

2) З юристом від 500 грн за 60 хв роботи  ( від 2000 грн за стандартний договір).

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком