Договір про надання брокерських послуг та декларування товарів

Завантажень: 279

Оцінок 5

Рейтинг 5

Безкоштовно

Завантажити
!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання брокерських послуг та декларування товарів в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором про надання брокерських послуг та декларування товарів митний брокер від імені, за дорученням, та за рахунок замовника надає послуги, пов'язані з декларування товарів, які належать замовнику та переміщуються через митний кордон України та надає митно-брокерські та консультаційні послуги у сфері митного законодавства.  

Предмет: брокерські послуги та декларування товарів. 

Сторони: Митний брокер та Замовник. 

Кількість: 3 сторінки. 

Довідково: брокерський договір, як окремий, самостійно визначений договір, у чинному законодавстві не зустрічається. Різновиди брокерських послуг дозволяють стверджувати про змішаний характер договору. Однією із сторін договору є митний брокер. Митний брокер - це підприємство, що надає послуги з декларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення, які переміщуються через митний кордон України. При цьому під підприємством слід розуміти будь-яку юридичну особу, а також фізичну – особу підприємця. Митному представнику необхідно мати ліцензію на право здійснення митної брокерської діяльності, видану Державною митною службою України.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком