Договір поставки товару №5 (гарантійний строк + відповідальність Постачальника)

Завантажень: 120

Оцінок 6

Рейтинг 5

Ціна: 49 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору поставки товару (гарантійний строк + відповідальність Постачальника) в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Важливо! Договір поставки товару  (гарантійний строк + відповідальність Постачальника) повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір поставки товару (гарантійний строк + відповідальність Постачальника) став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору поставки товару. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір поставки товару.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором поставки товару постачальник зобов’язується поставити та передати у власність замовнику товар, а замовник прийняти та сплатити за товар визначений в асортименті, кількості та за ціною, які зазначені у специфікації, що додається до договору і є його невід’ємною частиною.

Предмет: товар.

Сторони: Замовник та Постачальник.

Кількість: 4 сторінки.

 

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком