Договір поставки товару в супермаркет

Завантажень: 52

Оцінок 11

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору поставки товару в супермаркет в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування договору: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Співпраця з супермаркетами нагадує окремий вид підприємництва, в якому є свої правила гри та червоні лінії. Для будь-якого бізнесу є почесним стати на поличку рітейлера. Це свого роду як визнання бренду та самого продукту. Однак, жоден поважаючий себе супермаркет не почне роботу з постачальником без договору. Саме тому юристи theDoc. розробили шаблонний договір поставки товару в супермаркет.

За договором поставки товару в супермаркет покупець зобов’язується замовити харчову та/або нехарчову продукцію визначену в підтвердженому постачальником замовленні покупця та оплатити її вартість, а постачальник зобов’язується передати замовлену продукцію покупцеві після її повної оплати. Таким чином, у продавця товару є певний захист, оскільки оплата відбувається до поставки самого товару. Договором визначено процедуру оплати, яка починається з моменту виставлення постачальником рахунку-фактури, який готується на підставі заявки покупця.

Договір поставки товару в супермаркет складається з 12 розділів:

 1. Загальні положення;
 2. Умови поставки, замовлення та оплатити товару;
 3. Приймання товару, кількість товару;
 4. Якість товару;
 5. Тара та упаковка товару;
 6. Ціна договору, умови оплати;
 7. Відповідальність сторін;
 8. Форс-мажор;
 9. Вирішення спорів;
 10. Дія договору;
 11. Прикінцеві положення;
 12. Місцезнаходження, реквізити та підписи сторін.

Договір поставки товару в супермаркет передбачає системність поставок. А тому покупець зобов’язаний спочатку надати постачальнику замовлення, яке підтверджується сторонами договору. Це відбувається шляхом підпису замовлення уповноваженими особами постачальника та покупця. Поставка окремої партії товару здійснюється виключно за умови отримання та підтвердження постачальником замовлення покупця, та за умови оплати покупцем вартості замовлення.

Умовами договору передбачені вимоги щодо якості товару, який має відповідати державним стандартам, нормам, правилам, регламентам, інструкціям, технічним умовам, вимогам/стандартам заводу-виробника. Сама якість товару повинна бути підтверджена відповідними документами. Також договір зазначає, що товар має поставлятись в упаковці та/або тарі, яка передбачена заводом-виробником. Якщо умовка не передбачена, то товар упаковується звичайним для нього способом, щоб забезпечити його зберігання під час транспортування.

Крім того, договір визначає гарантії постачальника, а саме:

 • постачальник гарантує, що товар, який передається у власність покупцю за договором (в т.ч. його зовнішній вигляд, упаковка, етикетки, маркування тощо), відповідає вимогам чинного законодавства України;
 • постачальник гарантує, що товар, який передається у власність покупцю за договором, нікому не проданий чи іншим чином не відчужений, не заставлений, в спорі та під забороною не перебуває, жодних прав на товар третім особам не передано.

За порушення умов договору передбачена відповідальність. Так, при порушенні строків поставки товару постачальник на  письмову вимогу покупця сплачує пеню або при порушенні покупцем строків вивезення товару, покупець сплачує постачальнику штраф.

Шаблонний договір поставки товару в супермаркет містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

BRAVO MODA 23.05.2022 18:03
Ваш договор сеть ЕПИЦЕНТР взяла за основу )
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком