Договір поставки будівельних матеріалів

Завантажень: 163

Оцінок 6

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору поставки будівельних матеріалів в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором поставки будівельних матеріалів постачальник зобов'язується в порядку та на умовах, визначених договором, поставити (передати у власність) покупцю будівельні матеріали, а покупець зобов'язується в порядку та на умовах, визначених договором, прийняти і оплатити їх.  

Предмет: будівельні матеріали.

Сторони: Покупець та Постачальник.

Кількість: 4 сторінки.

Додаток: специфікація.

Відгуки / Коментарі

Галицька Людмила 23.05.2022 17:16
Дійсно готовий договір до підписання !
ТОВ "Нова Лінія" 18.05.2022 10:12
З такими договорами, юристи залишуться без роботи )) Договір ідеально складений, враховані усі пункти ! Скачали і підписали !
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком