Договір підряду щодо проведення оздоблювальних робіт та монтажу інженерних мереж

Завантажень: 14

Оцінок 11

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору підряду щодо проведення оздоблювальних робіт та монтажу інженерних мереж в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування договору: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором підряду щодо проведення оздоблювальних робіт та монтажу інженерних мереж підрядник зобов'язується за замовленням замовника на свій ризик виконати та здати йому в строк, установлений договором та згідно з графіком виконання робіт, комплекс оздоблювальних робіт та монтаж інженерних мереж (ВК, ТВ) центрального пульту управління, а замовник зобов’язується надати підряднику будівельний майданчик (фронт робіт), передати проектну документацію, прийняти від підрядника закінчені роботи та оплатити їх. Власником результату виконаних робіт (об’єкта будівництва) є замовник.

Структура договору підряду щодо проведення оздоблювальних робіт та монтажу інженерних мереж складається із 18 розділів:

 1. Предмет договору;
 2. Строк виконання робіт;
 3. Договірна ціна;
 4. Порядок оплати робіт;
 5. Права та обов'язки сторін;
 6. Ризики випадкового знищення або пошкодження об'єкта будівництва та їх страхування;
 7. Ведення виконавчої документації;
 8. Забезпечення робіт матеріальними ресурсами та послугами;
 9. Залучення до виконання робіт субпідрядників та організація виконання робіт;
 10. Порядок здійснення замовником контролю за якістю робіт і матеріальних ресурсів;
 11. Приймання-передача закінчених робіт;
 12. Гарантійні строки якості закінчених робіт та порядок усунення виявлених недоліків (дефектів);
 13. Відповідальність сторін;
 14. Внесення змін до договору та його розірвання;
 15. Форс-мажор;
 16. Дія договору;
 17. Інші умови;
 18. Місцезнаходження, банківські реквізити та підписи сторін.

Додатки до договору: (1) договірна ціна, (2) основні показники вартості будівництва на невраховані види робіт, (3) акт про відсутність зауважень. 

Шаблонним договором передбачено, що підрядник розпочне виконання робіт з дня виконання замовником зобов’язань щодо надання будівельного майданчика (фронту робіт), перерахування авансу та передачі проектної документації. Тобто спочатку замовник повинен вчинити ряд дій, які спричинять виникнення зобов’язань у підрядника.

Виконання робіт здійснюватиметься згідно з графіком виконання робіт, який є невід’ємною частиною шаблонного договору. Підрядник має право достроково виконати свої зобов’язання за договором. Крім того, підрядник має право залучати для виконання договору субпідрядників. Відповідальність за дотримання субпідрядниками строків та якості виконання робіт, дотримання працівниками субпідрядників (в разі їх залучення) вимог чинного законодавства з охорони праці, пожежної безпеки несе підрядник.

Датою закінчення виконання робіт вважається дата їх прийняття замовником після підписання остаточного Акту приймання виконаних робіт, а датою закінчення розрахунків, на підставі підписаного акту про відсутність зауважень є дата списання грошових коштів з поточного рахунку замовника.

Строки виконання робіт можуть бути змінені з внесенням відповідних змін до договору шляхом підписання додаткової угоди в разі:

 • виникнення обставин непереборної сили;
 • внесення змін до проектної документації з ініціативи замовника;
 • помилки проектної документації;
 • а також в інших випадках, передбачених законодавством або угодою сторін.

Замовник може приймати рішення про уповільнення темпів виконання робіт, їх зупинення або прискорення з внесенням відповідних змін до договору, про що обов’язково та невідкладно письмово інформує підрядника. Шаблонний договір підряду щодо проведення оздоблювальних робіт та монтажу інженерних мереж містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст договору на сайті theDoc.

Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком