Договір підряду на виконання монтажних та ремонтно-оздоблювальних робіт (ремонт квартири)

Завантажень: 63

Оцінок 12

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору підряду на виконання монтажних та ремонтно-оздоблювальних робіт (ремонт квартири) в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування договору: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Ремонт квартири - це вічний стрес для її власників. З цим процесом пов’язані наступні асоціації: недотримання строків підрядниками, неправильний розрахунок необхідних матеріалів та їх нераціональне використання, неякісний результат робіт, збільшення кошторису, а відповідно і вартості послуг, тощо. Хтось розуміючи таку проблематику намагається себе втішити думкою, що так у всіх, але є й ті власники квартир, які приймають рішення укладати договір з підрядниками та спати спокійно. Звичайно знайдуться люди, які скажуть: Договір - це не чарівна паличка! Але юристи theDoc. знають: якщо правильно прописати обов’язки сторін, відповідальність та інші моменти, то можливо порушень й не уникнути, бо це життя, але стимулів для виконання договору буде значно більше.

За шаблонним договором підряду на виконання монтажних та ремонтно-оздоблювальних робіт (ремонт квартири) підрядник зобов'язується виконати монтажні та ремонтно-оздоблювальні роботи квартири, відповідно до умов договору, кошторису, дизайн-проекту, а замовник зобов'язується створити підряднику необхідні умови для виконання робіт, прийняти їх результат і сплатити обумовлену договором ціну. 

Структура договору підряду на виконання монтажних та ремонтно-оздоблювальних робіт (ремонт квартири) складається з 12 розділів:

 1. Предмет договору;
 2. Права та обов'язки сторін;
 3. Строки виконання робіт;
 4. Вартість робіт;
 5. Порядок прийому робіт;
 6. Гарантії якості роботи;
 7. Відповідальність;
 8. Строк дії договору;
 9. Порядок вирішення спорів;
 10. Порядок розірвання договору;
 11. Заключні положення;
 12. Адреси та реквізити сторін.

Додатки до договору: (1) кошторис, (2) графік виконання робіт, (3) акт виконаних робіт, (4) дизайн-проект, (5) акт прийому-передачи матеріалів.

Основна мета цього шаблонного договору - це детально прописати кожний можливий крок підрядника та змоделювати ситуації, які можуть виникнути в процесі виконання договору. Одним словом, договір як дорожня карта. Саме тому не є випадковим така кількість додатків до договору.

Договір підряду на виконання монтажних та ремонтно-оздоблювальних робіт (ремонт квартири) передбачає поетапний розрахунок за виконанні роботи. Крім того, у договорі зафіксовано, що на всі виконані підрядником роботи встановлюється гарантійний термін з дати підписання сторонами акту виконаних робіт. Замовник має право пред'явити вимоги, пов'язані з недоліками і / або дефектами результату робіт, виконаних підрядником протягом встановленого договором гарантійного терміну. У разі виявлення замовником зазначених недоліків і / або дефектів підрядник зобов'язаний усунути їх за свій рахунок у строки вказані замовником.

Також договір передбачає відповідальність підрядника у наступних випадках:

 • незбереження матеріалів або обладнання, або інструментів, а також іншого майна замовника;
 • недотримання строків виконання робіт, встановлених договором або додатками до нього;
 • невиконання робіт або виконання їх неякісно.

Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком