Договір підряду на виконання монтажних та ремонтно-оздоблювальних робіт (ремонт квартири)

Завантажень: 63

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору підряду на виконання монтажних та ремонтно-оздоблювальних робіт (ремонт квартири) в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. Остання редакція 2021 року.

Важливо! Договір підряду на виконання монтажних та ремонтно-оздоблювальних робіт (ремонт квартири) повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування договору: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати договір.

За договором підряду на виконання монтажних та ремонтно-оздоблювальних робіт (ремонт квартири) Підрядник зобов'язується виконати монтажні та ремонтно-оздоблювальні роботи житлового приміщення, розташованого за адресою: ____________________________________________________________ (далі по тексту Квартира), відповідно до умов цього Договору, кошторису, дизайн-проекту, а Замовник зобов'язується створити Підряднику необхідні умови для виконання робіт, прийняти їх результат і сплатити обумовлену цим Договором ціну. 

Сторони: Підрядник та Замовник.  

Кількість: 9 сторінок.

Структура договору підряду на виконання монтажних та ремонтно-оздоблювальних робіт (ремонт квартири):

- предмет договору;
- права та обов'язки сторін;
- строки виконання робіт;
- вартість робіт;
- порядок прийому робіт;
- гарантії якості роботи;
- відповідальність;
- строк дії договору;
- порядок вирішення спорів;
- порядок розірвання договору;
- заключні положення;
- адреси та реквизити сторін.

Додаток: (1) кошторис, (2) графік виконання робіт, (3) акт виконаних робіт, (4) дизайн-проект, (5) акт приема-передачи материалов.

Переваги договорів theDoc.: 

  Договір TheDoc. Договори на просторі Інтернету (безкоштовні або конструктори договорів)
Пошук потрібного договору  В один клік, менше 2 хвилин, діє система "розумного пошуку".

Від декількох годин до декількох днів  
(більше 100 кліків за годину).

Експертність та гарантії захисту Гарантуємо юридичний захист обох сторін. Надаємо експертний супровід протягом всієї співпраці. Лотерея, в більшості договори не гарантують юридичного захисту навіть для однієї зі сторін.
Актуальність договору  Все згідно останніх змін чинного  законодавства України 2021 року. Більшість договорів базуються на  законодавстві України 2000-х.
Наповненість договору  Готовий договір містить усі необхідні пункти  та підпункти, акти, додатки. Після внесення  реквізитів - повністю готовий до підписання. Більшість договорів не містять необхідних пунктів, актів та інших додатків. Такі договори не дозволять в майбутньому захистити права та інтереси сторін!
Ціна договору  Від 28 грн до 3000 грн, що залежить від виду та складності договору.

1) Безкоштовно

2) З юристом від 500 грн за 60 хв роботи  ( від 2000 грн за стандартний договір).

 

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком