Договір на виконання робіт з поточного ремонту приміщення №2 (гарантія якості робіт)

Завантажень: 299

Оцінок 11

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору на виконання робіт з поточного ремонту приміщення (гарантія якості робіт) в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір на виконання робіт з поточного ремонту приміщення (гарантія якості робіт) став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору на виконання робіт з поточного ремонту приміщення. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір на виконання робіт з поточного ремонту приміщення.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір на виконання робіт з поточного ремонту приміщення - це різновид договору підряду. За цим договором Виконавець зобов'язується виконати Замовникові роботи з поточного ремонту приміщення, а Замовник – прийняти і оплатити такі роботи. Договір на виконання робіт з поточного ремонту приміщення завжди оплатний та двосторонній, тобто кожна із сторін має права та обов’язки.  

Предмет: роботи з поточного ремонту приміщення.

Сторони: Замовник та Підрядник.

Кількість: 5 сторінок. 

Відгуки / Коментарі

Ярема Слава 07.06.2022 09:59
Дійсно договір якісно зроблений! Головне це пункт відповідальність сторін! Оплатив, скачав. думав знайду такий безкоштовно, але аналогів і близько немає!
ТОВ "Дом Буд" 18.05.2022 10:05
Договір просто ідеальний )) Всі пункти враховані !!! Скачали і підписуємо із усіма партнерами !
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком