Договір оренди автомобілю №2

Завантажень: 110

Ціна: 49 UAH

!

За договором оренди транспортного засобу орендодавець передає або зобов'язується передати орендарю транспортний засіб в користування за плату на певний строк.

Предмет: транспортний засіб.

Сторони: Орендар та Орендодавець. 

Кількість: 1 сторінка.

Довідково: договір оренди транспортного засобу укладається у письмовій формі. Коли однією із сторін договору є  фізична особа, то договір підлягає нотаріальному посвідченню. У разі недодержання цієї вимоги договір є нікчемним, тобто таким що не породжує правових наслідків. В договорі оренди транспорного засобу обов'язково повинні бути вказані умови про плату та терміни. Договір оренди транспортного засобу укладається на строк, встановлений договором. Якщо строк оренди не встановлений, договір найму вважається укладеним на невизначений строк. 

 

Переваги договорів theDoc: 

  Договір TheDoc. Договори на просторі Інтернету (безкоштовні або конструктори договорів)
Пошук потрібного договору  В один клік, менше 2 хвилин, діє система "розумного пошуку".

Від декількох годин до декількох днів  
(більше 100 кліків за годину).

Експертність та гарантії захисту Гарантуємо юридичний захист обох сторін. Надаємо експертний супровід протягом всієї співпраці. Лотерея, в більшості договори не гарантують юридичного захисту навіть для однієї зі сторін.
Актуальність договору  Все згідно останніх змін чинного  законодавства України 2021 року. Більшість договорів базуються на  законодавстві України 2000-х.
Наповненість договору  Готовий договір містить усі необхідні пункти  та підпункти, акти, додатки. Після внесення  реквізитів - повністю готовий до підписання. Більшість договорів не містять необхідних пунктів, актів та інших додатків. Такі договори не дозволять в майбутньому захистити права та інтереси сторін!
Ціна договору  Від 28 грн до 3000 грн, що залежить від виду та складності договору.

1) Безкоштовно

2) З юристом від 500 грн за 60 хв роботи  ( від 2000 грн за стандартний договір).

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком