Договір оренди автомобілю №2

Завантажень: 111

Оцінок 17

Рейтинг 5

Ціна: 99 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору оренди автомобілю в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.  

Все що потрібно зробити для того, щоб договір оренди автомобілю став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору оренди автомобілю. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір оренди автомобілю.

Скачуйте інші договори:

  1. договір оренди скутера
  2. договір прокату вантажних автомобілів
  3. договір оренди комбайна
Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором оренди транспортного засобу орендодавець передає або зобов'язується передати орендарю транспортний засіб в користування за плату на певний строк.

Предмет: транспортний засіб.

Сторони: Орендар та Орендодавець. 

Кількість: 1 сторінка.

Довідково: договір оренди транспортного засобу укладається у письмовій формі. Коли однією із сторін договору є  фізична особа, то договір підлягає нотаріальному посвідченню. У разі недодержання цієї вимоги договір є нікчемним, тобто таким що не породжує правових наслідків. В договорі оренди транспорного засобу обов'язково повинні бути вказані умови про плату та терміни. Договір оренди транспортного засобу укладається на строк, встановлений договором. Якщо строк оренди не встановлений, договір найму вважається укладеним на невизначений строк. 

Відгуки / Коментарі

Літковець Павло 01.06.2022 21:17
Все зрозуміло і це головне !
Дучев С.П. 14.10.2021 09:19
Оформил без гемора.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком