Договір оренди скутера

Завантажень: 413

Оцінок 17

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору оренди скутера в один клік.  Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога з заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

 

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором оренди скутера орендодавець передає в тимчасове користування орендареві належний орендодавцеві на праві приватної власності скутер. В шаблонному договорі є пробіли, заповнення яких дозволить сторонам деталізувати марку, рік випуску, номер VIN та колір скутера. Це необхідно для того, що чітко ідентифікувати, який саме транспортний засіб передається орендарю.

Плюс до цього, наш зразок договору містить умову, за якою сторони повинні узгодити вартість скутера. Для чого це зафіксовано в договорі? Згідно договору оренди орендар відповідає за схоронність скутера і у випадку втрати або його ушкодження зобов’язаний відшкодувати орендодавцеві заподіяний збиток, або надати рівноцінний транспортний засіб. Саме для визначення розміру збитку нам і знадобиться фіксація вартості скутера. Тобто фактично ми можемо прирівняти вартість збитку до вартості транспортного засобу.

Структура договору оренди скутера складається з 7 розділів:

 1. Предмет договору;
 2. Умови договору;
 3. Порядок розрахунків;
 4. Термін дії договору;
 5. Відповідальність сторін;
 6. Інші умови;
 7. Реквізити сторін.

Додатки: акт приймання-передачі та акт передачі-приймання.

Передача скутера відбувається за актом прийому-передачі. Після передачі у орендаря виникає обов’язок по закінченню терміну дії договору повернути транспортний засіб у стані відповідному до зазначеного в акті прийому-передачі, з урахуванням нормального зношування. Окрім цього обов’язку орендар зобов’язаний:

 • використовувати транспортний засіб відповідно до його цільового призначення, виявляючи належну обережність та заправляти транспортний засіб тільки бензином А-95;
 • сплачувати орендодавцю орендну плату;
 • нести додаткові витрати, пов'язані з експлуатацією транспортного засобу, в тому числі, але не виключно, витрати по компенсації шкоди заподіяної життю і здоров'ю, майну третіх осіб, що виникла в результаті дорожньо-транспортної пригоди з вини орендаря та / або при порушенні правил дорожнього руху орендарем (оплата штрафів, штрафстоянок, послуги евакуатора та інші витрати, що призвели за собою невиконання умов договору);
 • самостійно і у встановлені терміни оплачувати штрафи за порушення правил дорожнього руху під час перебування транспортного засобу у володінні і користуванні орендаря.

Це лише частина тих обов’язків, які передбачені в зразку договору оренди скутера. Юристи theDoc. максимально детально прописали обов’язки та права сторін в шаблонному договорі. Також не забули про розділ «Відповідальність сторін», в якому передбачена відповідальність орендаря за порушення строків повернення транспортного засобу та за ушкодження або втрату скутера.

Пам’ятайте, договір як конструктор, його можна підготувати по-різному. Якщо виникла необхідність створення договору "під ключ", ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Димон 04.10.2021 17:03
ОК!Все просто!!!!!
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком