Договір фінансового лізингу

Завантажень: 109

Оцінок 5

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору фінансового лізингу в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором фінансового лізингу лізингодавець зобов'язується набути у власність річ у продавця (постачальника) відповідно до встановлених лізингоодержувачем специфікацій та умов і передати її у користування лізингоодержувачу на визначений строк не менше одного року за встановлену плату (лізингові платежі).

Сторони: Лізингодавець та Лізингоодержувачу.

Кількість: 11 сторінок. 

Довідково: форма договору фінансового лізингу - договір фінансового лізингу має бути укладений в письмовій формі. У певних випадках договір фінансового лізингу підлягає обов'язковому нотаріальному посвідченню, коли предметом є будівля або інша капітальна споруда (нерухоме майно), або договір укладено строком на три і більше років, або транспортний засіб і одна зі сторін договору – фізична особа. До договору лізингу застосовуються загальні положення про найм (оренду) з урахуванням особливостей, встановлених законом. До відносин, пов'язаних з лізингом, застосовуються загальні положення про купівлю-продаж та положення про договір поставки, якщо інше не встановлено законом.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком