Контракт про надання правової допомоги

Завантажень: 6

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок контракту про надання правової допомоги в один клік. Контракт гарантує експертний захист обох сторін. Остання редакція 2021 року.

Важливо! Контракт повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб Контракт став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування контракту. Завдяки зручній платіжній системі купівля контракту здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати контракт.

Контракт укладається суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності або його представником у простій письмовій або в електронній формі, якщо інше не передбачено міжнародним договором України чи законом. У разі експорту послуг (крім транспортних) контракт може укладатися шляхом прийняття публічної пропозиції про угоду (оферти) або шляхом обміну електронними повідомленнями, або в інший спосіб, зокрема шляхом виставлення рахунка (інвойсу), у тому числі в електронному вигляді, за надані послуги.

Предмет: правові послуги. 

Сторони: Клієнт та Адвокат.

Кількість: 4 сторінки.

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком