Інвестиційний договір №2

Завантажень: 112

Оцінок 7

Рейтинг 5

Ціна: 49 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок інвестицийного договору в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За інвестиційним договором забудовник зобов’язується організувати спорудження та забезпечити введення в експлуатацію об’єкту будівництва, здійснити закріплення за інвестором об’єкту інвестування, а також передати інвестору об’єкт інвестування, а Інвестор, в свою чергу, зобов’язується здійснити відповідне фінансування об’єкту інвестування на умовах, в порядку та строки, що передбачені договором.

Предмет: спорудження та забезпечення введення в експлуатацію об'єкту будівництва, а також закріплення за інвестором об'єкта інвестування.

Сторони: Інвестор та Забудовник.

Кількість: 6 сторінок.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком