Договір викладацьких послуг на умовах погодинної оплати

Завантажень: 321

Оцінок 6

Рейтинг 5

Ціна: 399 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору викладацьких послуг на умовах погодинної оплати  в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір викладацьких послуг на умовах погодинної оплати  став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Викладацькі послуги на умовах погодинної оплати - це наразі часта взаємовигідна модель співробітництва між приватними школами та викладачами. Навчальний процес має багато особливостей та тонкощів, які за допомогою усних домовленостей не можна структурувати. Саме тому, навчальному закладу складно здійснювати контроль та зрештою впливати на викладача, щоб останній виконував свої обов’язки належним чином. Плюс до того, викладач не є працівником, а відповідно на нього не поширюють правила внутрішнього трудового розпорядку. Водночас, сам викладач також не має належного захисту. Всі перераховані вище підстави свідчать про те, що між навчальним закладом та викладачами має бути укладений договір викладацьких послуг на умовах погодинної оплати, який убезпечить та урегулює взаємовідносини між ними.

За договором викладацьких послуг на умовах погодинної оплати викладач (виконавець) зобов'язується надати навчальному закладу (замовнику) на умовах погодинної оплати послуги з викладання дисципліни, яка конкретизується в тексті договору, а замовник оплатити надані послуги.

Договір про надання послуг на умовах погодинної оплати складається з 9 розділів та має наступну структуру:

 1. Предмет договору;
 2. Права та обов’язки сторін;
 3. Терміни надання послуг;
 4. Вартість наданих послуг і порядок розрахунків;
 5. Порядок приймання-передачі послуг;
 6. Відповідальність сторін;
 7. Умова конфіденційності;
 8. Додаткові умови;
 9. Реквізити сторін.

Додаток договору: перелік та об’єм викладацьких послуг, в якому конкретизується перелік та обсяг послуг, розмір оплати та загальна сума винагороди. Згідно договору визначено, що послуги надаються поетапно. Етапом надання послуг є один календарний місяць, після закінчення якого сторони зобов’язані підписати акт приймання-передачі послуг. Саме після підписання даного документу навчальний заклад зобов’язаний сплатити викладачу винагороду.

За зразком договору про надання послуг на умовах погодинної оплати викладач зобов’язаний:

 • дотримуватись вимог освітніх програм замовника в частині проведення занять зі учнями в рамках навчального процесу;
 • здійснювати поточний контроль успішності учнів за допомогою тестів та повідомляти батькам результати їх дитини;
 • здійснювати підготовку до проведення занять і вести необхідну документацію;
 • надсилати учням старшого віку обов‘язкове домашнє завдання;
 • підтримувати постійний зв'язок з батьками (законними представниками), надавати їм методичну та консультативну допомогу;
 • виконувати правила і норми техніки безпеки, санітарії та протипожежного захисту, а також забезпечити охорону життя і здоров'я учнів під час навчального процесу;
 • проводити заняття виключно англійською мовою;
 • при відвідуванні території замовника в період дії договору надати сертифікат про вакцинацію проти коронавірусної інфекції (СOVID-19) або довідку з медичного закладу про перенесеної не більше шести місяців тому коронавірусної інфекції (СOVID-19) або про протипоказання до вакцинації або надати на вимогу відомості про результати ПЛР-тесту на коронавірусну інфекцію (СOVID-19).

Окрім того, договір містить розділ щодо конфіденційної інформації, за яким кожна із сторін зобов'язана забезпечити захист конфіденційної інформації, що стала доступною їй в рамках договору, від несанкціонованого використання, розповсюдження або публікації. Зобов'язання сторін щодо конфіденційності діють протягом дії договору, а також протягом 5 (п'яти) років після розірвання договору.

Якщо у вас є необхідність створення договору "під ключ", ви завжди можете звернутись до наших юристів за допомогою на сторінці створення договорів.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком