Договір роздрібної купівлі-продажу косметики

Завантажень: 296

Оцінок 6

Рейтинг 5

Ціна: 99 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору роздрібної купівлі-продажу косметики в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором роздрібної купівлі-продажу косметики продавець зобов'язується на підставі замовлень покупця передавати останньому у власність продукцію (за умови її фактичної наявності на складі продавця), а покупець зобов'язується приймати замовлену продукцію і оплачувати її на умовах договору.

Предмет: косметика. 

Сторони: Продавець та Покупець. 

Кількість: 4 сторінок.

Довідково: продавець, який здійснює підприємницьку діяльність з продажу товару, зобов'язується передати покупцеві товар, що звичайно призначається для особистого, домашнього або іншого використання, не пов'язаного з підприємницькою діяльністю, а покупець зобов'язується прийняти товар і оплатити його. Договір роздрібної купівлі-продажу є публічним, тобто будь-хто може стати покупцем. Якщо продавець використовує переваги свого становища на ринку, то покупець має право на відшкодування збитків. 

Структура договору:

- основні поняття та визначення;
- предмет договору;
- права та обов'язки сторін;
- умови поставки;
- відповідальність сторін;
- інші умови договору;
- місцезнаходження і реквізити сторін. 

Відгуки / Коментарі

Зоков С. 23.11.2021 09:58
Применил Договор для небольшой партии. Посмотрим, т.к. были случаи нарушений со стороны поставщиков.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком