Договір прокату автомобіля

Завантажень: 196

Оцінок 13

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору прокату автомобіля в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором прокату наймодавець, який здійснює підприємницьку діяльність з передання речей у найм, передає або зобов'язується передати автомобіль наймачеві у користування за плату на певний строк. Договір прокату є договором приєднання, тобто будь-яка особа може стати наймачем.

Предмет: автомобіль.

Сторони: Наймодавець та Наймач.

Кількість: 8 сторінок.

Довідково: плата за прокат автомобілю встановлюється за тарифами наймодавця. Наймач має право відмовитися від договору прокату і повернути автомобіль наймодавцеві у будь-який час. Крім того, наймач не має права на укладення договору піднайму та переважного права на купівлю речі у разі її продажу наймодавцем. Капітальний і поточний ремонт автомобілю здійснює наймодавець за свій рахунок, якщо він не доведе, що пошкодження автомобіля сталося з вини наймача.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком