Договір прокату автомобіля

Завантажень: 96

Ціна: 49 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору прокату автомобіля в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

За договором прокату наймодавець, який здійснює підприємницьку діяльність з передання речей у найм, передає або зобов'язується передати автомобіль наймачеві у користування за плату на певний строк. Договір прокату є договором приєднання, тобто будь-яка особа може стати наймачем.

Предмет: автомобіль.

Сторони: Наймодавець та Наймач.

Кількість: 8 сторінок.

Довідково: плата за прокат автомобілю встановлюється за тарифами наймодавця. Наймач має право відмовитися від договору прокату і повернути автомобіль наймодавцеві у будь-який час. Крім того, наймач не має права на укладення договору піднайму та переважного права на купівлю речі у разі її продажу наймодавцем. Капітальний і поточний ремонт автомобілю здійснює наймодавець за свій рахунок, якщо він не доведе, що пошкодження автомобіля сталося з вини наймача.

 

Переваги договорів theDoc: 

  Договір TheDoc. Договори на просторі Інтернету (безкоштовні або конструктори договорів)
Пошук потрібного договору  В один клік, менше 2 хвилин, діє система "розумного пошуку".

Від декількох годин до декількох днів  
(більше 100 кліків за годину).

Експертність та гарантії захисту Гарантуємо юридичний захист обох сторін. Надаємо експертний супровід протягом всієї співпраці. Лотерея, в більшості договори не гарантують юридичного захисту навіть для однієї зі сторін.
Актуальність договору  Все згідно останніх змін чинного  законодавства України 2021 року. Більшість договорів базуються на  законодавстві України 2000-х.
Наповненість договору  Готовий договір містить усі необхідні пункти  та підпункти, акти, додатки. Після внесення  реквізитів - повністю готовий до підписання. Більшість договорів не містять необхідних пунктів, актів та інших додатків. Такі договори не дозволять в майбутньому захистити права та інтереси сторін!
Ціна договору  Від 28 грн до 3000 грн, що залежить від виду та складності договору.

1) Безкоштовно

2) З юристом від 500 грн за 60 хв роботи  ( від 2000 грн за стандартний договір).

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком