Договір про повну матеріальну відповідальність (макс. захист)

Завантажень: 49

Оцінок 13

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про повну матеріальну відповідальність (максимальний захист) в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір про повну матеріальну відповідальність (максимальний захист) став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір про повну матеріальну відповідальність — це угода, що укладається між працівником та роботодавцем, за якою, у разі пошкодження чи втрати речей, грошей та інших матеріальних благ, які належать роботодавцю, працівник притягується до матеріальної відповідальності.

Відповідно до Кодексу законів про працю договір про матеріальну відповідальність може укладатися в наступних випадках:

 1. Робота, яку виконує працівник, повинна бути пов’язаною з продажем, зберіганням, перевезенням чи використанням впродовж процесу виробництва переданих йому матеріальних благ.
 2. Працівник, виконуючи роботу відповідно до трудового договору (контракту) дистанційно чи вдома, використовує обладнання або інші цінності, надані йому роботодавцем.

Для підписання такого договору працівник обов’язково повинен бути повнолітнім (тобто старше 18 років).

Чи безпечне підписання договору про повну матеріальну відповідальність для працівника? Звісно, оскільки чинне законодавство України захищає інтереси працівників і забороняє притягнення до матеріальної відповідальності у разі скоєння збитків під час виробничого ризику, або випадку крайньої необхідності.

Тобто притягнення працівника до грошової відповідальності відбувається у разі:

 1. Завдання збитків працівником, спричиненими неправомірним діянням, чи бездіяльністю, тобто невиконанням чи порушенням зобов’язань, закріплених трудовим договором (контрактом).
 2. Наявності вини працівника. Тобто якщо скоєння збитків відбулося через навмисне порушення обов’язків працівником.

Юристи компанії theDoc., здійснивши аналіз чинного законодавства України і опрацювавши приклади судової практики, створили зразок Договору про повну матеріальні відповідальність (максимальний захист), який можна завантажити у маркетплейсі договорів theDoc. в один клік.

Наш договір складений з дотриманням всіх вимог чинного законодавства України і спрямований на максимальний захист прав та інтересів. Окрім цього, договір має ряд інших переконливих переваг:

 1. Безпечність для обох сторін. Адже даний договір містить положення не тільки стосовно відповідальності працівника, а й стосовно обов’язків роботодавця.
 2. Чітке формулювання положень, що допомагає уникненню непорозумінь між роботодавцем та працівником.
 3. Конкретність змісту, адже договір не містить «води», що ускладнює розуміння положень.

Договір про повну матеріальну відповідальність складається з преамбули та 6 пунктів.

Преамбула договору містить наступну інформацію:

 • найменування підприємства, організації та ін.;
 • код ЄДРПОУ (Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України);
 • прізвище, ім’я та по-батькові керівника;
 • найменування документа, на підставі якого діє підприємство (напр. Статут);
 • прізвище, ім’я та по-батькові працівника;
 • номер паспорта працівника;
 • адреса місця проживання працівника;
 • дата укладення договору про повну матеріальну відповідальність.

Основоположними є пункт 2 «Відповідальність працівника» та пункт 3 «Обов’язки роботодавця». Саме в цих пунктах прописані положення стосовно зобов’язань обох сторін, які чітко розмежовують та встановлюють умови притягнення до матеріальної відповідальності.

Також у договорі про повну матеріальну відповідальність, а саме у пункті 4, наявні положення щодо процедури прийняття і повернення матеріальних благ.

Наприкінці документу вказуються дані працівника:

 • номер паспорта, та орган його видачі;
 • повна дата народження;
 • місце проживання;
 • контактний номер телефону.

Договір про повну матеріальну відповідальність (максимальний захист) можна придбати на маркетплейсі готових договорів theDoc., за необхідності до шаблону можна внести певні зміни та доповнення. Якщо ж клієнт не впевнений щодо законодавчого врегулювання певних індивідуальних моментів, він завжди може звернутися до юристів компанії. Покупець має можливість створити персоналізований документ спільно з юристами theDoc. та убезпечити себе від можливих ризиків.

 

Відгуки / Коментарі

Костянтин Мельник 19.02.2022 18:44
Ого, який договір ... думав не знайду, але повезло, бо вносити самому зміни якось немає досвду а юристи беруть від 2000 грн. Дякую, рекомендую!
Табі Євген 27.12.2021 17:53
Дякую, хороший договір.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком