Договір про надання послуг з технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій

Завантажень: 5

Оцінок 5

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій в один клік

Все що потрібно зробити для того, щоб договір про надання послуг з технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору про надання послуг з технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

 Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Реєстратори розрахункових операцій - це невід’ємний атрибут будь-якого бізнесу, за допомогою якого підприємці виконують свої податкові обов’язки перед державою. За технічну справність даного приладу відповідає платник податку, а тому це зона його відповідальності. Саме тому підхід до укладення договору з технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій має бути зі сторони бізнесу серйозний.

Договір про надання послуг з технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій - це один з різновидів договору послуг. За даним договором виконавець бере на себе зобов’язання надати послуги з технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій, а замовник, надані належним чином послуги, приймає та оплачує.

Договір про надання послуг з технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій складається з 13 розділів та має наступну структуру:

 1. Предмет договору;
 2. Якість послуг;
 3. Права та обов’язки сторін;
 4. Сума договору;
 5. Порядок здійснення оплати;
 6. Порядок надання послуг;
 7. Відповідальність сторін;
 8. Обставини непереборної сили;
 9. Вирішення спорів;
 10. Строк дії договору;
 11. Інші умови;
 12. Додатки до договору;
 13. Місцезнаходження та банківські реквізити сторін.

Послуги, які надає виконавець та матеріальні ресурси, що використовуються для їх надання, повинні відповідати державним стандартам, вимогам нормативно-правових актів. Договір передбачає надання виконавцем гарантії на надані послуги, яка починає діяти після підписання сторонами акту приймання-передачі.

Розрахунки за шаблонним договором проводяться щомісячно за фактично надані виконавцем послуги після підписання акту приймання-передачі, тобто після надання послуг.

За даний договором виконавець зобов’язаний:

 • надавати своєчасно послуги;
 • забезпечити надання якісних послуг;
 • встановити чергування спеціалістів (сервісних інженерів) та забезпечити прибуття сервісного інженера до замовника в порядку визначеному договором;
 • виконувати ремонт в строк визначений договором;
 • проводити перевірку РРО на відповідність програмній та конструкторсько-технологічній документації виробника. Строк проведення таких перевірок погоджується з представником замовника;
 • інші обов’язки, що передбачені шаблонним договором.

У разі порушень договору виконавцем - на нього чекає штраф за ненадання або несвоєчасне надання послуг, що розраховується у процентному співвідношенні до вартості ненаданих в строк послуг за кожний день прострочення. Однак, у разі затримки надання послуг більше, як на один місяць, замовник має право в односторонньому порядку достроково розірвати договір (повідомивши про це виконавця письмово). Шаблонний договір містить також інші санкції для виконавця та замовника.

Договір про надання послуг з технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій можна придбати на маркетплейсі готових договорів theDoc., у разі необхідності до шаблону договору можна внести певні зміни або доповнення. Для цього вам потрібно звернутися до юристів компанії за номером  097 355 10 55.

Якщо у Вас є необхідність створення договору "під ключ", Ви завжди можете звернутись до наших спеціалістів за допомогою на сторінці створення договорів.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком