Договір про надання послуг з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації №2 (калькуляція + протокол узгодження договірної ціни)

Завантажень: 258

Оцінок 6

Рейтинг 5

Ціна: 590 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації (калькуляція + протокол узгодження договірної ціни) в один клік.  Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір про надання послуг з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога з заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору про надання послуг з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір про надання послуг з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором виконавець зобов’язується надати послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації  замовнику, а замовник зобов’язується прийняти та оплатити вартість фактично отриманих послуг. За результатами підвищення кваліфікації за зазначеною короткостроковою програмою працівникам замовника виконавцем видається документ про підвищення кваліфікації (сертифікат, посвідчення, свідоцтво тощо) установленого зразка щодо набуття відповідних професійних знань.

Предмет: послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації.

Сторони: Замовник та Виконавець. 

Кількість: 5 сторінок.

Додатки: протокол погодження договірної ціни та калькуляція. 

 

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком