Договір про надання послуг з організації тренінгу

Завантажень: 25

Оцінок 11

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з організації тренінгу в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору про надання послуг з організації тренінгу. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування договору: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати договір про надання послуг з організації тренінгу.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Навчання - новий тренд сьогодення. Попит на дану послугу щороку зростає, відповідно пропозицій на ринку чимало. Тренінг - це форма групової роботи, що забезпечує активну участь і обмін професійним досвідом учасників між собою і з тренером, який скеровує діяльність та взаємодію учасників на вивчення теми та досягнення мети тренінгу. Однією із складових тренінгу є його організація. Саме від підготовки тренінгу залежить багато, а тому замовники, розуміючи цей момент укладають договори про надання послуг з організації тренінгу.  

За договором про надання послуг з організації тренінгу виконавець за завданням замовника зобов’язується надати послуги з організації тренінгу, а замовник зобов'язується прийняти такі послуги та оплатити їх в порядку та на умовах договору. Зразок договору пропонує визначати інформацію про теми, вимоги щодо змісту, часу та місця проведення тренінгів у додатках до договору: технічна специфікація та специфікація. Договір розглядає вказані додатки, як невід’ємні частини договору.

Структура договору про надання послуг з організації тренінгу складається з 10 розділів:

  1. Предмет договору;
  2. Ціна договору;
  3. Порядок надання послуг;
  4. Порядок розрахунків;
  5. Права та обов'язки;
  6. Відповідальність сторін;
  7. Термін дії договору;
  8. Форс-мажорні обставини;
  9. Інші умови;
  10. Реквізити та підписи сторін.

Додатки до договору: (1) специфікація, (2) технічна специфікація.

Договір про надання послуг з організації тренінгу передбачає наступні обов’язки виконавця: надавати послуги вчасно та якісно; надавати на запит замовника інформацію про надання послуг; у разі неможливості надати послуги, письмово повідомити про це замовника. Виконавець організовує надання послуг, використовуючи власний ресурс або за допомогою залучених фахівців, гарантуючи кваліфікацію. У разі залучення фахівців виконавець все одно залишається відповідальним перед замовником за виконання умов договору. Після надання послуг виконавець надає замовнику на підпис акт прийому-передачі наданих послуг. Підписання цього документу засвідчує відсутність претензій між сторонами.

В шаблоні договору зафіксовано, що саме після підписання акту прийому-передачі відбувається оплата послуг виконавця на підставі рахунку-фактури. Разом з актом виконавець надає замовнику копії підтверджуючих документів, засвідчених відповідно до вимог законодавства, а саме: план (програму) проведення тренінгу, звіт про проведення тренінгу, зворотній зв’язок учасників без інформації, що містить персональні дані; договори, укладені між виконавцем та тренерами, акти прийому-передачі наданих послуг (за наявності); документи, що підтверджують кваліфікацію /освіту тренера/-ів; тощо.

Також шаблон договору передбачає відповідальність сторін у разі порушення умов договору. Так, замовник відповідає у разі порушення строків надання послуг, а замовник - у разі несвоєчасної оплати за надані послуги.

Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком