Договір про надання послуг з обробки даних

Завантажень: 9

Оцінок 4

Рейтинг 5

Ціна: 99 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з обробки даних в один клік

Все що потрібно зробити для того, щоб договір про надання послуг з обробки даних став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

 Формат скачування: Документ Word.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Наразі бізнес оцифровується, а разом з такою тенденцією компаніям доводиться працювати з великим об’ємом інформації. За умови, коли підприємці не можуть налагодити цей процес самостійно, вони залучають сторонні компанії з якими укладають договори про надання послуг з обробки даних.

Договір про надання послуг з обробки даних складається з 10 розділів та має наступну структуру:

  1. Предмет договору;
  2. Вартість послуг за договором і порядок розрахунків;
  3. Строк надання послуг;
  4. Порядок здачі і приймання результатів наданих послуг;
  5. Відповідальність сторін;
  6. Форс-мажор;
  7. Врегулювання можливих спорів;
  8. Прикінцеві положення;
  9. Строк дії договору;
  10. Реквізити.

Під час укладення договору сторонам потрібно звернути увагу на розділ під назвою «Строк надання послуг». Саме цим блоком фіксується обов’язок виконавця своєчасно надати послугу у визначений договором строк. Звичайно, виконавець має право залучати співвиконавці до виконання угоди, однак за таких умов шаблонний договір передбачає реалізацію такого права лише за наявності письмової згоди замовника. Плюс того цього, виконавець передає укладені із співвиконавцями копії договорів замовнику. Дана вимога продиктована тим, що виконавцю передається інформація, яка може містити конфіденційну або комерційну таємницю. За таких умов є важливим, хто зрештою отримає доступ до такої інформації, а тому такі вимоги договору є цілком обґрунтовані.

Після виконання договору наступає період приймання результатів наданих послуг, який прописаний в розділі 4 договору та має назву «Порядок здачі та приймання результатів наданих послуг». Шаблонний договір передбачає приймання наданих послуг за актом здачі-приймання наданих послуг, який готує виконавець і направляє замовнику. Бувають ситуації, коли замовник відмовляється підписувати акт через виявлені недоліки наданих послуг. Саме тому договір передбачає, як діяти за таких умов.

Якщо виконавець та замовник є платниками податку на додану вартість, то зразком договору зафіксований обов’язок виконавця складення податкової накладної в електронній формі та реєстрації її в ЄРПН у строки, визначені чинним законодавством з дотриманням вимог нормативно-правових актів.

Також варто звернути увагу на розділ «Відповідальність сторін». Тут міститься чіткий перелік ситуацій, при настанні яких сторони несуть відповідальність у вигляді сплати пені. Наприклад, за порушення строків надання послуг виконавець зобов'язаний сплатити замовнику пеню, розмір якої вказаний договором. При цьому в зразку договору є пояснення, що сплата неустойки не звільняє сторін від виконання зобов'язань за договором.

Договір про надання послуг з обробки даних містить і ряд іншим моментів, з якими ви маєте змогу ознайомитись на нашому сайті. Якщо виникнуть запитання чи потрібна консультація - зверніться до юристів компанії за номером  097 355 10 55 або залиште, будь ласка, заявку на сторінці створення договорів.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком