Договір оренди контейнерів

Завантажень: 168

Оцінок 14

Рейтинг 4.94

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору оренди контейнерів в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір оренди контейнерів – це договір, за яким орендодавець передає або зобов’язується передати орендарю контейнери у користування за плату на певний строк.

Предмет: контейнери.

Сторони: Орендар та Орендодавець.

Кількість: 4 сторінки.

Додаток: протокол погодження договірної ціни. 

Довідково: орендодавцем виступає власник контейнерів або особа, якій належать майнові права, або особа, яка діє на підставі довіреності. Предметом договору є контейнери, за користування якими з орендаря справляється плата, розмір якої встановлюється договором. Плата за користування може вноситися за вибором сторін у грошовій або натуральній формі. Форма плати за користування контейнерами встановлюється договором оренди.

Відгуки / Коментарі

Каха 08.09.2021 13:15
Вай КЛАСС!
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком