Договір оренди білбордів

Завантажень: 119

Оцінок 12

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору оренди білбордів в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір оренди білбордів – це договір, за яким орендодавець передає або зобов’язується передати орендарю білборди у користування за плату на певний строк.

Предмет: білборди.

Сторони: Орендар та Орендодавець.

Кількість: 4 сторінки.

Додаток: калькуляція. 

Довідково: орендодавцем виступає власник білбордів або особа, якій належать майнові права, або особа, яка діє на підставі довіреності. Предметом договору є білборди, за користування якими з орендаря справляється плата, розмір якої встановлюється договором. Плата за користування може вноситися за вибором сторін у грошовій або натуральній формі. Форма плати за користування білбордами встановлюється договором оренди.

Відгуки / Коментарі

Игорь С. 08.09.2021 15:13
Рекомендую. Удобно. Без лишних заморочек!
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком