Договір про надання послуги з підтримки та обслуговування в мережі Інтернет веб-сайту

Завантажень: 138

Оцінок 7

Рейтинг 4.85

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуги з підтримки та обслуговування в мережі Інтернет веб-сайту в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір про надання послуги з підтримки та обслуговування в мережі Інтернет веб-сайтустав дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір про надання послуги з підтримки та обслуговування в мережі Інтернет веб-сайту.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором про надання послуги з підтримки та обслуговування в мережі Інтернет веб-сайту виконавець надає, а замовник приймає та сплачує щомісячні послуги з підтримки та обслуговування в мережі інтернет веб-сайту.

Предмет: розробка інформаційної системи. 

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 3 сторінки. 

Довідково: договір на розробку інформаційної системи містить елементи договору підряду, договору про надання послуг, договору про передання виключних майнових прав інтелектуальної власності. Сторонами договору можуть бути як юридичні, так і фізичні особи, а також фізичні особи – підприємці.

Безумовно, одним із ключових моментів при підписанні договору залишається передача прав інтелектуальної власності. Рекомендовано, прописати передачу авторських прав саме з моменту створення інформаційної системи (веб-сайту). І не забувайте про технічне завдання, в якому вказується чіткий перелік, обсяг робіт та вимоги до результатів.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком