Договір доручення

Завантажень: 118

Оцінок 6

Рейтинг 5

Ціна: 99 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору доручення в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Часом буває, що укласти договір або вчинити інші юридичні дії не є можливим через різні життєві обставини. Саме тому громадяни або юридичні особи доручають іншим особам підписати будь-який договір тощо. За таких обставин на повіреного покладається обов’язок вчинити не тільки юридичні, але і фактичні дії. При цьому стороною в таких угодах є довіритель, оскільки саме він набуває права і обов’язки, по договору, який укладається від його імені. Саме тому договір доручення часто називають договором про представництво. Однак не слід плутати договір доручення з договором комісії, довірчого управління і т.д., за якими посередники діють від власного імені, а за договором доручення —  від імені довірителя.

Сторони договору доручення:

 • повірений —  особа, яка зобов’язується виконати юридичні дії;
 • довіритель — особа, яка доручає повіреному виконати всі дії.

За шаблоном договору доручення повірений зобов'язується від імені і за рахунок довірителя здійснити юридичні дії, перелік який вказується в договорі. Отже, предметом договору є виконання однією стороною від імені іншої юридичних дій.

Договір доручення складається з 7 розділів:

 1. Предмет договору;
 2. Винагорода та порядок розрахунків;
 3. Строки доручення;
 4. Права та обов’язки сторін;
 5. Відповідальність сторін;
 6. Строк дії договору;
 7. Реквізити сторін.

Зміст договору доручення

Договір доручення має містити чітке визначення юридичних дій, які потрібно вчинити повіреному. Такі дії повинні бути правомірними, тобто не порушувати чинне законодавство України, конкретними та здійсненними.

За виконання договору повірений отримує винагороду. Винагорода за шаблонним договором доручення виплачується після виконання доручення (надання письмового звіту повіреного про виконання доручення). Однак, слід пам’ятати, що договір доручення може бути безоплатним. Не залежно від цих факторів угода містить умови, які визначать права та обов’язки сторін. Так, за шаблонним договором доручення довіритель зобов’язаний:

 • видати повіреному довіреність на вчинення юридичних дій, передбачених договором доручення;
 • забезпечити повіреного засобами, необхідними для виконання доручення;
 • відшкодувати повіреному витрати, пов’язані з виконанням доручення;
 • негайно прийняти від повіреного все одержане ним у зв’язку з виконанням доручення;
 • виплатити повіреному винагороду;
 • забезпечити при необхідності участь своїх уповноважених представників до виконання повіреним його зобов’язань.

Окрім прав та обов’язків договір містить положення щодо відповідальності сторін. За невиконання доручення або неналежне його виконання повіреній сплачує довірителю пеню за кожний день прострочки. За несвоєчасну виплату винагороди повіреному довіритель сплачує пеню за кожний день прострочки.

Договір доручення містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком