Договір будівельного підряду №2 (залучення субпідрядників + гарантійний строк на роботи)

Завантажень: 54

Оцінок 9

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору будівельного підряду (залучення субпідрядників + гарантійний строк на роботи) в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір будівельного підряду (залучення субпідрядників + гарантійний строк на роботи) став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору будівельного підряду (залучення субпідрядників + гарантійний строк на роботи). Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором будівельного підряду (залучення субпідрядників + гарантійний строк на роботи) підрядник зобов'язується збудувати і здати у встановлений строк об'єкт або виконати інші будівельні роботи відповідно до проектно-кошторисної документації, а замовник зобов'язується надати підрядникові будівельний майданчик (фронт робіт), передати затверджену проектно-кошторисну документацію, якщо цей обов'язок не покладається на підрядника, прийняти об'єкт або закінчені будівельні роботи та оплатити їх.

Предмет: виконання будівельних робіт. 

Сторони: Замовник та Підрядник. 

Кількість: 11 сторінок. 

Довідково: договір будівельного підряду укладається на проведення нового будівництва, капітального ремонту, реконструкції (технічного переоснащення) підприємств, будівель, споруд, виконання монтажних, пусконалагоджувальних та інших робіт, нерозривно пов'язаних з місцезнаходженням об'єкта. Договір будівельного підряду завжди оплатний та двосторонній, тобто кожна із сторін має права та обов’язки.  

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком