Договір про нерозголошення конфіденційної інформації та комерційної таємниці (NDA)

Завантажень: 31

Оцінок 8

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про нерозголошення конфіденційної та комерційної таємниці  (NDA) в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір про нерозголошення конфіденційної та комерційної таємниці - договір, укладений між двома або більше сторонами з метою нерозголошення (зберігання), взаємного обміну знаннями, матеріалами, або іншою інформацією доступ, до якої обмежено третім особам, та/або з метою зберігання, нерозголошення конфіденційної та комерційної таємниці відносно третіх осіб.

Увага: цей шаблон договору розроблений для сторін, які перебувають у трудових відносинах, тобто для працівника та роботодавця. Як відомо, під час трудових відносин роботодавець може передавати та/або розголошувати усно, письмово, на магнітних, електронних та інших носіях відомості, які визнані останнім згідно з чинним законодавством України конфіденційною інформацією (комерційною таємницею). Саме тому виходячи з безумовної необхідності суворого і точного дотримання вимог чинного законодавства України з питань надання, використання та поширення інформації з обмеженим доступом, сторони укладають договір про нерозголошення конфіденційної інформації та комерційної таємниці.

Предметом шаблонного договору є визначення порядку отримання, збереження, використання, розголошення працівником конфіденційної інформації роботодавця, його клієнтів та/або партнерів, яка стала йому відома у зв’язку з виконанням ним посадових обов’язків у роботодавця.

Договір визначає, що конфіденційна інформація - це інформація, яка передана працівнику на паперових, електронних, магнітних носіях, а також інформацію, яку працівник отримав в усній формі, яка відсутня у відкритих джерелах, та розголошення якої може завдати шкоди інтересам роботодавця, його клієнтів та/або партнерів, у тому числі, заподіяння збитків чи упущеної вигоди роботодавця, втрати ділової репутації, конкурентних переваг, довіри клієнтів, партнерів роботодавця тощо.

За порушення умов договору для працівника передбачена відповідальність у вигляді сплати штрафу за кожний факт порушення. Також шаблонний договір про нерозголошення конфіденційної та комерційної таємницімістить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Катя Храпач 19.02.2022 18:08
Якісний договір ! Скачала і зрозуміла, чим він відрізняється від стандартних шаблонів !!!
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком