Договір купівлі-продажу товару

Завантажень: 255

Оцінок 4

Рейтинг 4.75

Безкоштовно

Завантажити
!

Завантажуйте готовий зразок договору купівлі-продажу товару в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір купівлі-продажу товару став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір купівлі-продажу товару.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором купівлі-продажу товару одна сторона (продавець) передає або зобов'язується передати майно (товар) у власність другій стороні (покупцеві), а покупець приймає або зобов'язується прийняти майно (товар) і сплатити за нього певну грошову суму.

Предметом договору купівлі-продажу товару може бути товар, який є у продавця на момент укладення договору або буде створений, придбаний, набутий продавцем у майбутньому.

Предметом договору купівлі-продажу можуть бути також майнові права. До договору купівлі-продажу майнових прав застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, якщо інше не випливає із змісту або характеру цих прав.

Сторони: Покупець та Продавець.

Кількість: 2 сторінки. 

Відгуки / Коментарі

Остапець Л.Л. 21.11.2021 17:23
Рекомендую.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком